Új hozzászólás Aktív témák

  • Zen7

    tag

    válasz S1M0N #138 üzenetére

    Most már kezd unranked is normalizálódni, eddig mindig simán nyertünk, mert jóval tapasztalatlanabb ellenfeleket kaptunk, de az elmúlt pár napban már voltak izzadós meccsek, főleg mikor már S3 championoket is kaptunk
    De amúgy ma változtattak rankeden egy patchel, talán így már tűrhetőbb lesz :)

    3v3-ban kevesebb lehetőség van az általad írt "kapuban várós megindulós" gólra, mert ott ritkább hogy mind3 támadó elbízza magát és túlságosan is feljön, 2v2-ben viszont annál többször, amikor az ellenfél elbízza magát és előrejön , elég egy pontos lövés és szépen bepattog a kapujukba, ők meg csak szaladnak utána :DDD

    Ha rankeden solo-ban nyomod, akkor inkább legyél védekező felfogású, figyelj a sarokból becsorgó labdákra, falra, minél messzebb tisztázod annál jobb, persze azért érdemes néha-néha kisegíteni a társakat elöl :DDD

    A pont nem számít annyit, mint amekkora fontosságot sokan titulálnak neki... sokszor volt hogy középpályán blokkoltam egy meccsen számos lövést/passzt és azért ugyebár nem ad pontot egyáltalán, és volt olyan is, hogy jóformán csak a saját falunkon voltam egész meccsen és csak clear-ekből 300 pontot szedtem össze
    No meg egy jó assist ugyanolyan fontos mint egy gól és mégis kevesebb pontot kapsz érte. :K

    Ha steam-en nyomod akkor tudok segíteni neked pár dologban, akár csak gyakorolni

    To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

Új hozzászólás Aktív témák