Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CM]Crusher

    senior tag

    válasz Graywolf_47 #209 üzenetére

    Kérdezd inkább, én nem vettem észre semmi feltűnőt. Scroll rész keményebb talán a mozgásban, de ha előtte nem volt Kone-od akkor nem mond ez semmit.

  • Antibazsi

    aktív tag

    válasz Graywolf_47 #303 üzenetére

    Szia!
    Legelsőnekezt tudom ajánlani,ez tutibiztos. :K
    Másodjára a bios áttekintését ajánlom, ha va rá lehetőség kikapcsolható az usb tápellátás lekacsolt állapotban.
    És végül megoldható a problémád a Kone szoftverével is, feláldozva egy profilt.Kérdés,h hogy mennyire használod ki a profilokat?Ha egyáltalán nem,akkor vagy a legszerencsésebb helyzetben.
    Akkor a profil 1#-ben beállítasz mindent ahogy tetszik és kényelmes, és a görgő előtti gombnak beállítod a 'profil up' funkciót. A profil 2#-ben pedig beállítod,h ne világítsanak a ledek és a görgő előtti gombra beállítod a 'profil down' funkciót.Így a géped lekapcsolása előtt csak megnyomod a görgő előtti gombot (átvált pfo2#-be),a ledek lekapcsolnak és úgy is maradnak. bekapcs után ismét az a gomb és visszarakja a szeretett beállításokat.

    De nekem is jött ám ma pár Roccat finomság! :DD

    Ez már mindenkinek:
    1#ROCCAT KAVE

    Első benyomásra baromi nagynak és nehéznek tűnt,de pár óra használat után nem volt kényelmetlen. Rohadt jól szigetel,szinte alig hallom a külvilágot. A térhangzás is baromi jól szól, főleg ha hangkártyán bekapcsolom a Dolby Prologic II-t is. Szépen kivehetőek a hangok,h honnan jönnek. Filmek k..va jól szólnak,le a kalappal. Játékok közül eddig csak a Dirt2-t próbáltam vele,de ott is rendesen kivehető mi honnan jön. Főleg a főmenüben, a kinti rész nagyon jó,ahol szól a zene. Ahogy körbe forgok úgy forog a zene is a fejem körül. :C Térhangzásban összeségében alázza a 60rongyos Samsung házimozimat így ha egyedül fogok filmet nézni ezentúl biztos,h ezzel fogom.
    Jó dolog a különálló hardveres hangerőszabályozó amivel csatornánként is állíthatjuk a hangerőt,így e miatt nem kell kilépni a játékból vagy filmből.
    Ami viszont negatívum,h zenehallgatásra használhatatlan. Zenénél már előjön egy elég zavaró dobozhang amit sehogy sem tudtam megszüntetni. Avatar zenéjét hallgattam tömörítetlen formában. Igazából első hallgatásra a Kave-vel Dolby-ban is durva élményt nyújtott. Olyan érzésem volt mintha a zenekar telljesen körbevett volna. Majd utána meghallgattam egy kommersz 3k-s philips-el is és sajnos annál a hangok sokkal tisztábbak voltak,szebben szólaltak meg a hangszerek, sokkal jobban elkülönültek, nem beszélve az énekről. Utána visszavettem a Kave-et és mindjárt nem volt olyan nagy élmény már a térhangzás miatt sem. :(Kicsit sokaltam a magast, kevés volt a közép a mély pedig eléggé összefolyt és torzult, ráadásul a basszus is gyengébb volt. Hangszin szabályozással tudtam rajta segíteni egy csöppet,de még közelébe sem ért a másiknak. (megjegyzem stereo modban is próbáltam,de semmivel sem jobb)
    De nem is zenehallgatásra készült ez a jószág, így e miatt nem lehetne ok panaszra. Amire készült arra szerintem tökéletes.
    Még mikrofonpróba nem volt,de hamarosan az is meglesz CS:S-ban.

    2#ROCCAT APURI

    Erről már nem írok sokat,de nem is nagyon lehetne egy usb-hubról. Szép is jó is, csak azokat a fránya ledeket lehetne kikapcsolni. Már az egész asztalom kékben virít.(természetesen a fejemen is a Kave :DDD ) Az alsó világító Roccat logot sztem le fogom ragasztani, mert baromi erős, még a Kone-nél is erősebb. A kábel vezető része is szerencsére olyan amilyennek lennie kell, sokkal kényelmesebb használni vele az egeret.
    A hálózati táp nélkül is működik a hub, bár így valószínű,h több energiaigényes cumót nem lehet egyszerre használni.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Balázs

Új hozzászólás Aktív témák