Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • goldnarmz

    aktív tag

    válasz mnxwlj #719 üzenetére

    Én - (két)balkezességem miatt - Kova egeret használok. Ugyan nem WoW-ozom, de azon kívül, hogy minden szép és jó a kb. másfél év alatt a következő negatívumokat találtam az egérrel kapcsolatban:
    Nekem valahogy túl könnyűnek tűnik, de lehet, hogy csak én szoktam el a vezetékes egerektől túlzottan (vezeték nélkülieknél ugye plusz súly az akku).
    Oldalára ragasztva van egy gumilap, ami a hüvelykujjad stabilitása miatt lett odatéve. No, nekem az alól 3-4 óra játék után (gondolom, felmelegszik) elkezd a ragasztó szivárogni, és olyan, mintha mézet kennél az ujjadra - ez nagyon gusztustalan
    Driverless működés - ezt ugye tudjuk, döntse el mindenki, jó-e ez vagy nem. Én inkább a negatív oldalát látom, azért, mert hiányzik egy GUI, amiben beállítom magamnak a profiljaimat, stb.
    A ké oldalon lévő gomboknak csak egyik fele konfigolható játékokban - ezt beszoptam, mert pont azért vettem, hogy hátha minden gombra tehetek valami funkciót...
    Kb. ennyi. Ha érdekel még valami, kérdezz. :K

    Még annyi, hogy Roccat Sota-val használom. Az meg púposodik, hajlik, deformálódik... :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák