Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S*Tom*

    aktív tag

    válasz Antibazsi #289 üzenetére

    A kioldó gombhoz tartózóra gondoltam, a súly helyén oldalt van 2db kis fekete fém kampó egymáshoz közel, ami a súlyokon lévő műanyag perembe kapaszkodik, ha azok a helyűkön vannak. A szemközti oldalon 1db műanyag van, az tényleg könnyen eltörhet én azt nem is piszkáltam. Nekem is kibontás után az első próbánál laza volta súly, de simán tudtam a körmömmel is annyit feszíteni rajta, hogy utána szorosabban foglyon azóta nincs gond. Ha a módszer nem segít semmit(letörni azért ne törd) a hiba miatt egy telefont megérne, a bolt fele mit szólnának hozzá, főleg ha neked nem gond az a pár hét. De, ha tényleg cserélnék, akkor kérj helyette Roccat ROC-11-501/Kone MAX vagy, ha így nem ismerik ROCCAT Kone Gaming Mouse V2, ha így sem akkor a karton dobozost, az már tuti a ROC-11-501 lesz és azzal tálán már nem lesz ennyi gond. [V2 doboz], de érdemes megnézni az egér alján a számsort [A régi ROC-11-500-as rev1]

    (#290) 7agalzo A hiba oka lehet a mikrokapcsoló elfáradása nekem így ment tönkre a Razer CH-m garancia lejárta után. Néha bebolondult és duplákat kattant egy érintésre kis gombfeszegetés után egy darabig megint jó volt, de a hiba visszatért újra, aztán olvastam a hibáról másoknál is megpróbáltam átforrasztani egy oldalsó mikrokapcsolót, amit alig használtam a műtét sikerült, de a beteg meghalt(kuka). Ha úgy érzed, hogy hasonló a hiba leírása és mivel gondolom egy év garival vetted neked is érdemes egy telefont eleresztened garanciális csere ügyben minél előbb. Ha lehet nálad is a fenti csere Kone Max-(V2-re).

Új hozzászólás Aktív témák