Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p.black

    csendes tag

    válasz Protoss #230 üzenetére

    Hello!

    Na én nemrég vettem és szintén logitechről tértem át.
    Akkor jöjjenek sorban a tapasztalatok. A logit azért nyugdíjaztam mert már megkopott teljesen meg a talpai is elfogytak(mx610 volt). Én is a sok gomb miatt vettem ezt, mivel az mx610en nagyon hozzászoktam a hangerőszabályzóhoz, és az előre hátra gomb programonkénti konfigurálásához.
    Namost ezen a téren eléggé le van maradva a logihoz képest. Hangerőszabályozást csak külön segédprogi segítségével lehet ráprogramozni mivel egy hotkey makrót kell csinálni a sw-jében és ehhez bill kombináció kell, de megoldható. Nekem 3ds maxban a ctrl+z kombinációt nemigazán sikerült életre keltenem vele,de a többi műxik. Valamint ami a legfurcsább, hogy nem képes ablakfókuszt figyelni a szoftver, tehát ha beállítasz egy profilt valamilyen progihoz, akkor ha fut az az exe akár a háttérben is akkor az a profil aktív, ez a setpointba gond nélkül ment. :W , de végülis a görgő döntésére beállítottam a profilváltást és minden profilhoz más színű ledeket állítottam így ez is megoldva.
    Mivel én nem játszom egyáltalán, tervezéshez kellet egy pontos egér ezért a "gémer" mivoltát nem használom ki, DE az előbb leírt negatívumokkal szemben kaptam egy nagyon pontos, vazetékes(nincs lag) súlyra testreszabható jófogású, igazán minőségi egeret.
    Görgője nem tűnik rossznak ha lenyomod nem billen oldalra mint a logitechemé, és ennek megerősített tengelye van szóval remélem ez nem törik el.
    Drivere sztem jól működik, és a profilokat az egérben menti. Win 7-el még nem kompatibilis de többivel tökéletesen működik. Driver nélkül nem mozog az egér winfosban.

    Mindezek ellenéne NEM BÁNTAM MEG, hogy ezt választottam, mert igazából minden hibájára találtam valamilyen megoldást, csakazért egy ilyen jó(és drága) egérhez írhatnának egy többettudó sw-t.
    Ha játékra kell akkor sztem nagyon jó választás, és játékoknál bonyolult makrók is rendelhetők egy-egy gombhoz. Amennyiben nem játékra kell és csak a gombok korláltlan programozása a fontos akkor viszont lehet hogy mást választanék.

    Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed kérdezz nyugodtan.
    Üdv

    3dterv.hu ---- Fotorealisztikus belsőépítészeti látványtervezés

Új hozzászólás Aktív témák