Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grigo

    őstag

    válasz macii97 #24403 üzenetére

    Bocsánat, lehet hogy hülyeséget kérdezek, de hasonló cipőben járok én is.
    Laminált és kerámia vegyesen. Területileg egy 30négyzetméter konyha tőle két lépcsőfokkal fentebb egy folyosó 2 szoba + fürdő. Nem tudom le tudom-e fedni 1 készülékkel, vagy inkább kettő de butább.
    Ha butább akkor gondot okoz-e neki a kb 80x160-as szőnyeg. Azért az lábbal odébb tolom szerintem. Itt gondolkodtatott el amit írtál, hogy ilyenkor egyből fel kellene vennem a szőnyeget, hogy app-ban valahogy ki lehet zárni, hogy ne menjen oda?
    Valamelyik verziónál olvastam, hogy felemeli magát a szőnyegnél, de szerintem az csak mop esetében van, mert hát valahogy mennie kell a gépnek.

    Amúgy minél tovább keresek, annál nehezebb a döntés. Már azon is gondoltam, hogy veszek 3 darabot ilyen árukereső első helyen lévő alap-olcsó gépből egyet a konyhába egyet a szobákhoz egyet az emeletre és így elosztva úgysem kell üretni csak külön őket.
    Aztán utána azon agyaltam, hogy csak jó dolog lehet ez az ürítő dokkoló. A felmosás dolgot már elengedtem, jó a vegyszeres hagyományos megoldás.

    Nagyon melléfognék egy Q7 Max Plus-szal?

    https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

  • Andras6800

    senior tag

    válasz macii97 #24403 üzenetére

    Köszönöm szépen a választ. Alapvetően nem is a szőnyeg szálhossza a gond, hanem 2 végén a rojtok. Azt a forgó kevés porszívófej is fel tudja tekerni.

    Jónak tűnik. Felmosás nem annyira fókusz. Nekem még a száraz felmosás is okos akár.

    A békéért harcolni olyan, mint a szüzességért dugni!

  • Andras6800

    senior tag

    válasz macii97 #24403 üzenetére

    Hello, most ahogy látom van Black Friday az S8+ -ra. Így most "csak" 300 k. Mielőtt megveszünk egy gépet amivel majd megy a küzdés, készítettem pár képet.

    Alapvetően 3 kérdésem lenne ami aggaszt.

    1: Van egy szőnyeg sötét foltokkal, melyen egy barna bútor helyezkedik el. A sötét dió szín nominál a házban. Ez okozhat gondot?

    2: Van olyan szőnyeg, melyen a rojt szálai elég hosszúak, Ezek okozhatnak gondot? Vagy majd gondolom le kell tiltani.

    3: Okozhat gondot, ha fehér járólapról megy át a porszívó barnás járólapra? Fekete szín miatt kérdezem.

    Bonusz kérdés: A 11.11 kapcsán várható még extrább árengedmény, mint a mostani 40k engedmény, amit itt-ott adnak?

    Köszi előre is.

    A békéért harcolni olyan, mint a szüzességért dugni!

Új hozzászólás Aktív témák