Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz futo001 #677 üzenetére

    Nem akarom itt a Worx fanboyt játszani, de szerintem itt a tiéddel van valami egyedi probléma/meghibásodás. Nem csak ezt a fórumot követem, hanem az FB-n még két nemzetközit, az egyik csak Worxos (1200 Worx user van benne, nem a gyártó saját PR csoportja), a másik egy általános robotfűnyírós, szintén nemzetközi. A Worx mindegyikben nagy elismerésnek örvend. Egyedi hibák persze vannak, láttunk már tönkrement gépet, meg olyat ami hülyeségeket csinál, de a többségnek működik, és meg van vele elégedve, az a néhány user akinek meg nem, az szervizelteti, gariban cserélteti, stb.. Szerintem neked sem firmwaret kellene várnod a supporttól, meg az egyes elakadásokra külön-külön tanácsot, hanem visszavinni a kereskedőhöz a gépet, és kérni a garanciális javítást, vagy cserét. Ha tavaly vetted, akkor még simán él a gari.

    Eleve abba gondolj bele, hogy ha naponta 4-6-szor elakad egy bármilyen robotfűnyíró, és az attól van mert ez ilyen, ennyit tud (tehát nem hiba, amit miatt javítani vagy cserélni kellene), akkor mégis ki a fenének lehetne azt eladni? Ez olyan mintha egy folyamatosan lefulladó XY márkás autóról azt gondolnánk hogy az a márka/gyártó egy kalap ***r, mert a többi autó nem csinál ilyet.

    Szóval én ebből messzemenő következtetéseket nem vonnék le.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák