Új hozzászólás Aktív témák

  • kezdő

    senior tag

    Sziasztok!

    Segítséget, tanácsot kérnék, vásárlás előtt állok.
    Egy téglalap, sík 400 m2-es terület nyírására keresek gépet (+ kb 10 m2-es beugró egy kisház körül) Ez lenne a hátsókert paramétere, itt mindenképp menne a robot.

    Az extra az volna, ha az előkertet is tudná vágni (kb 50 m2), de ez a hátsó kertből átjárhatatlan, manuálisan kéne átrakni a robotot. A drótozás talán megoldható egyben.

    Nyilván szeretném költséghatékonyan megúszni.
    Az emlegetett Obi féle LX790 Landscape mára már 150e Ft. Szomszédos országokban bezzeg 329 EUR. Ez elvileg 600 m2-ig jó, de nem látom hogy tudne-e 2 zónát kezelni.

    A Bauhaus POWERWORKS szériáját is néztem P3-P5-P7
    Ugye ezek teljesen azonos gépek a gyári adatok szerint, csak az ajánlott m2 tér el. Szoftveresen vannak butítva a kisebb modellek vagy mi akadályoz meg pl egy 300 m2-re javasolt P3-at hogy 600 m2-t vágjon? Az aksi méret is azonos bennük, talán a töltővel játszanak, mert a töltési idő más egyedül.

    Nézegettem a Gardena termékeket is. Itt se értem teljesen mi a különbség az egyes modellek között.
    SILENO city, 400 m² vs SILENO minimo 500
    A city 10%-al nagyobb emelkedővel is megbírkózik, van kijelzője ennek ellenére olcsóbb. (kb 240e Ft akciósan) Ennek menne a 2 zóna?

    Yard Force Classic 500 is van néha készleten 329 EUR-ért a myrobotcenter-nél.

    Ki mit tanácsol?

Új hozzászólás Aktív témák