Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Logen88 #24 üzenetére

    Sajnos akárhogy is nézem, egyetlen betű sincs a cikkben, ami csak egy halvány utalást tenne rá, hogy valóban lesz PC verzió. Nagyon az az érzésem, hogy visszaköszön az a korszak, amikor reneszánszát élte az XBOX360. Akkor egy évet is várnunk kellett, mire egy XBOX játékból lett PC kiadás, ha lett egyáltalán belőle (Lásd: Mass Effect).

    Szerintem egyelőre még a gondolatukban sem szerepel ennek lehetősége, minden idegszálukkal csakis az XBOX One kiadásra fókuszálnak (Azt ugye, mindenki tudja / sejti már, hogy miért? :U )

    Viszont megmondom őszintén, hogy vérbeli PC-s játékosként tiszta szívemből kívánom nekik, hogy legyen rekord bevételük az XBOX kiadásból, mert akkor hamarabb foglalkozhatnak (Persze, csak ha a a MS is engedi nekik) a többi platformmal is. Ha nem lesz sikeres a játék XBOX-on, van rá esély, hogy PC-re már ki sem adják, mert a kisebb felhasználóbázis - no meg a warez :U - miatt nem éri meg nekik.

    Mondjuk az is benne van a pakliban, hogy amennyiben tényleg rekord eladást produkálnak, inkább azonnal nekiállnak a folytatásnak, hadd legyen még több eladott XBOX One. Ebben az esetben talán a Nixxes elkészíti a PS4 és PC kiadást, de a Crystal már nem fog velük foglalkozni. Az sem kizárt persze, hogy nem feledkeznek meg a többi platformról sem, elvégre ha más egyedül XBOX-on sikeres lesz a játék, akkor ugyanez garantáll PS-en és PC-n is. :K

    Az én olvasatomban a Crystal Dynamics idén kizárólag az XBOX One kiadással forglalkozik - olyannyira, hogy már az XBOX360 verzió sem érdekli őket :N -, és majd jövőre talán elkészül a PS4 és PC kiadás is, feltéve, hogy szándékukban áll, meg persze ha a Microsoft engedi nekik, hogy XBOX-on kívül másra is megjelenjen.

    MOD: Mondjuk a Windows 10 szintén MS termék lesz, ergo ha kiadnák DX12 alá, akkor szélesebb körben terjedhetne el az új oprendszer is. Pláne, hogy a Win7 és Win8 tulajok ingyen válthatnak egy évig.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Logen88 #30 üzenetére

    Messze van még karácsony, pláne, hogy először csak XBOX-ra érkezik. Majd ősszel beindul a marketing gépezet, ahogy közeleg a megjelenés. Addig még ráérnek.

    Egyébként pedig, akárhány Tomb Raider hír jelent meg, mindegyiknél csak olyan kommentek voltak - az XBOX-osakat kivéve, ofc. -, hogy "Mikor jön PS4-re és/vagy PC-re?" Erről persze egyáltalán nem beszélnek.

    Személy szerint engem addig nem is érdekel a játék, amíg nem mutatnak képeket és/vagy videót a PC kiadásból. Csak felidegesítem magam rajta.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák