Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz TBT #40 üzenetére

    Első mérgemben én is így voltam vele és mind a mai napig nem bocsátom meg - és nem is fogom a későbbiekben sem -, hogy ennyire elkurvultak és lefeküdtek a Microsoft pénzének. Viszont sajnos bármennyire is elkeserít ez a helyzet, ha valóban kijön 2016. karácsonyán PC-re is, én tuti meg fogom venni, mert egyrészt rajongó vagyok, másrészt tetszett az előző rész is - most tekintsünk el a QTE-től... :U -, végül pedig az összes eddig megjelent epizód is megvan eredetiben, szóval ez is a gyűjtemény része lesz. :K

    Viszont abban nagyon bízok, hogy ha már ennyire hype-olják - érezhetően nem is magát a játékot, hanem inkább azt, hogy elsősorban a Microsoft támogatásának és az XBOX One képességeinek hála lesz ez ilyen frankó -, ráadásul a MS is fizeti őket, akik épp a Windows 10 kapcsán nyilatkozzák ezerrel, hogy egységesíteni kívánják a platformokat. Szóval remélhetőleg tényleg megoldják ezt a kompatibilitást, és ezentúl egyszerűbben és könnyebben át tudják portolni a játékokat PC-re is.

    Persze azzal tisztában vagyok, hogy ettől nem fogunk egy ígéretes XBOX-húzócímet előbb megkapni PC-re (marketing okokból), de legalább, ha már várni kell rájuk egy évet, legalább nem lesznek tömve bugokkal és nem valami optimalizálatlan fosok készülnek, melyek még a legdurvább PC-ken is csak köhögve futnak majd el... ha elfutnak. :U

    MOD: Szóval én kivárom azt az egy évet, egyelőre nem is nagyon foglalkozok a Rise of the Tomb Raiderrel, de az biztos, hogy ez az exkluzivitás-baromság később vissza fog nekik ütni, ha bármi baja lesz a PC-kiadásnak.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák