Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jerry00

    újonc

    Sziasztok!

    A revoluttal kapcsolatban szeretnék kérdezni tőletek, akiknek már van tapasztalatuk vele. Én még csak most ismerkedem vele, van pár homáyos rész, hiába próbáltam információt találni, nem lett világosabb..

    Már vagy 2 hete megrendeltem a standard kártyát, de még nem érkezett meg. Kb mennyi időbe telik, mire ideér? Várjak még, vagy ez már lehet, hogy elveszett? Semmilyen nyomkövetést nem adnak hozzá.. :(

    A másik nem világos rész, az a limitek, mert olvastam, hogy vannak korlátozások, de konkrétan nincs leírva, hogy milyen összegnél van a korlátozás. :F
    Én külföldön dolgozom, az eurómat szeretném feltenni rá pl. bankkártyával, majd itthon használni.
    Még nincs tapasztalatom vele, nem szívesen tennék fel nagyobb összeget, amit vagy megenged, vagy ha megenged, akkor leblokkolják a számlát, mert túl magas. :U

    Tehát a kérdésem, hogy kinek-mennyi idő alatt érkezik meg a kártyája, illetve feltöltésnél mik a határok? Feltölthetek mondjuk akár 7ezer eurót is egyszerre? Első használatnál mit enged a rendszer? Van aki rendszeresen tölt fel kártyáról eurót? Mennyit enged és mennyire megbízható ez a cég?
    Akinek van ilyen tapasztalata, azt megköszönném, ha megosztaná. :R

    Üdv

  • Jerry00

    újonc

    válasz Somatom #32227 üzenetére

    Ez is egy jó opció, viszont itthon sokszor van, hogy nagyobb összeg kerül elköltésre, mondjuk az 1 millió közeli napi költést engedné?
    Nem igazán értem ezt a revolutot, a lényegesebb dolgokat nem árulják el, nem tudom ebben mi nem adható közzé, miért kell titkolni??? Az ember pénzéről van szó, csak fagyipénzzel lehet ezt használni? A 18-as életkorhatár az lefelé irányul? 18 év felett nem ajánlott??
    Egy bankszámláról, vagy másik revolutos számláról mennyi a limit? Onnan már enged magasabb összeget is átküldeni?

  • Jerry00

    újonc

    válasz Divinity #32243 üzenetére

    Ez a havi váltási limit mit jelent pontosan? Ha vásárolok, akkor csak 350e ft-ig enged, annál többet nem? Vagy a 350 feletti részt már nem váltja olyan kedvezményesen?
    Az automatából gondolom enged kivenni akár nagyobb összeget is. Ez ha jól láttam havonta max 4000 font?
    Tehát ha nagyon kellene itthon magasabb összeg, akkor azt elvileg automatából ki tudom venni.

    Még mindig nem tudom eldönteni, hogy jó lenne-e ez nekem, vagy csak megszívnám vele.

    Erről a pénz felrakásról tudnátok kicsit bővebb tájékoztatást, tapasztalatot adni?
    Kártyáról ha felraknék, akkor kb 1000 eurot engedne első körben. A kártyánál olvastam még olyat, hogy azt is igazolni kell. Ez pontosan hogy történik a gyakorlatban?
    Már próbából töltöttem fel egy nagyon kicsi összeget, de nem kért semmilyen validálást, igazolást, egyből megjelent az egyenlegnél az összeg. Mikor kell ez a kártya ellenőrzés és hogyan történik?

    Átutalással érkező összegnél is van limit? Pl egy normál banki számláról érkező utalásnál, vagy wise-ról, másik revolut számláról érkező utalásnál is van limit, amit fogadhatok?
    Erről sem találtam információt, pedig elég sokat böngésztem.. :(

    Előre is köszönöm a tapasztalatok megosztását. :R

Új hozzászólás Aktív témák