Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lincoln76

    aktív tag

    válasz xhege #7073 üzenetére

    En ha kapok ilyesmit, akkor kerek egy live agent-et es ott jol elkuldok mindekit a k..a anyucikajaba. Azt meg megertem, hogy nagyobb osszegnel kell, de 10 ezer alatt? Ne szorakozzunk mar, ha meg ennyire fosnak a penzmosastol, akkor nem kell bankolni. Biztos, hogy emiatt senkinek nem fogok mutatni semmilyen "bizonyitekot" . Ha a sajat bankomat nem erdekli, MIERT IS ERDEKELNE? ...akkor nem fogom csak ugy a nagyvilagba kurtolni par okostoninak, hogy mennyi a "valodi" keresetem.

    Tehat, ha most radobnék 4-5 milliot meg akkor is furcsa lenne, de ennyikert, amiket ide egyesek beirnak, az nonszensz, vagy eleve moslek modjara mukodik az algoritmusuk. En csak azert leptem be 1 honapja, mert a bankom (unicredit) meg nem biztositja az apple pay es igy konnyebb fizetnem, eddig 230 ezer valemmnyivel toltottem fel a szamlat, amibol kb 30 korul van most rajta, de meg nem kaptam korlátozást, de az nálam ahogy irtam az elso meg az utolso is lesz.
    Raadasul csak itt topikban egyre gyakoribb, akkor mi van itt világszerte? Egyre gyanusabb nekem ez a "ceg", ezzel a korlátozással aztán " jol bekerek minden okmányt rolad" címszóval. Elobb fog piros szar esni az egbol mint amikor az en adobevallasom meg tobb honapos szamlamat kiadom ezeknek.

Új hozzászólás Aktív témák