Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brandynew

    őstag

    válasz vnorbi #6397 üzenetére

    Jó, de ez most tudod, hogy olyan dolog, hogy veled 99,99%-ban soha nem fog előfordulni. Persze lehet, hogy mindenki ismer valakit, aki ismer valakit, akivel előfordult, de nagyon kicsi a valószínűsége. Amit linkeltél cikket a négymilliárd Ft-os számláról, valószínűleg pont azért fordulhatott elő, mert papír alapon kapta meg a csekket az illető, egy webes felület, Díjnet stb. valószínűleg ezt kiszűrte volna. Nekem be van állítva a csoportos beszedéseknél egy szűk limit (pl. a vízre általában havonta 5 ezer Ft-ot fizetek, és 6-nál még soha nem volt több, ezért 8 ezer Ft a limit), így esély sincs arra, hogy komolyabb gond legyen. Ha 50 évente egyszer ezer Ft-tal téved a szolgáltató, az egyáltalán nem érdekel. Egyébként e-mailben megkapom beszedés előtt az aktuális összeget mindenről, arra rá szoktam nézni, de inkább csak azért, mert úgy a leggyorsabb olvasottnak jelölni az e-mailt Gmailben, ha megnyitod.

    A bankolás, beszedés költségéről pedig annyit, hogy én tudom, hogy mindenkinek lehetősége lenne olyan számlacsomagot használnia, aminek minimálisak a költségei (éves szinten max. 7 ezer Ft, és ebben a számlavezetés, kártyadíj is benne van), tehát én csak legyintek, amikor valaki a magas banki költségekre panaszkodik. Az a 7 ezer Ft pedig az az összeg, aminél én jóval többre értékelem azt a felszabaduló időt, amit azzal szerzek, hogy soha, semmilyen számlát nem kell manuálisan befizetnem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák