Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Az HBO márkanév elhagyása elsőre nekem is fura volt, de egy másik fórumon diskurálva felállítottunk egy reális elméltet: mivel az HBO kábeltévé-csatorna előfizetés mellé jár az HBO Max streaming is (és vica versa), ezért a Warner lehet ezzel akarja szétválasztani a kettőt, hogy több pénzt tudjon kicsikarni a felhasználókból.
    A szolgáltatás árai meg magyar szemmel eléggé húzósak, de szerintem itt Kelet-Európában figyelembe fogják venni a helyi kereseteket, és mi nyomottabban kapjuk. Én mondjuk örülök, hogy a 4K-s csomag külön árazást kap, mert nincs ilyen folbontású kijelzőnk :DDD

    "A nagy bejelentésen nem sokat segítettek Warren Buffett szavai, aki nagyjából ezzel párhuzamosan mondta azt a CNBC-nek, hogy a streaming nem igazán jó üzlet: a szórakoztatóiparban dolgozók sokat keresnek, de a részvényesek nem igazán, hosszú idő alatt sem."

    #15 Balika911 Az megvan ugye, hogy ez csak az HBO streaming részének az átnevezése, és nem egy tökúj szolgáltató?

    #24 Baltazár123 Énnálam a Netflix és a SkyShowtime haviban mennek, a Disney+ éves kondícióban, a többi szolgáltató viszont alkalmanként, max 1-2 hónapra.

    #29 doooo A SkySh kínálata tényleg nem rossz, de a kezelőfelülete PC-n borzalmas.

    #35 Boond Pedig az itt elérhető szolgáltatók közül pont a Disney+ kínálata a legjobb a klasszikusok terén. Nem csak az 1930-as és 1940-es években készült rövid rajzfilmek, hanem az 1950-1960-1970 évtizedben készült filmjekből is egy csomó elérhető, ahol én élek. PL. Kincses sziget, mary Poppins, A két lotti. Vagy te mit hiányolsz?
    A SkySh e téren még le van erősen maradva, pedig a Universal és a Paramount majd 100 éves katalógusaiból lehetne ott is csemegézni. Reméljük pótolják majd, pl. halloween környékére fülkerülhetne egy csomó klasszikus Universal horror.

    #41 Rigormortiis Feltételezem ennek licencáras okai vannak, azaz egy pár perces zenének kedvezőbb a feltétele, mint egy másfél-két órás filmmé vagy sok-sok órás sorozaté.
    Amúgy a Netflix ennek az aggregátornak tűnt még a 2010-es évek közepén, csak aztán a Disney beleköpött a levesébe, a többi nagy hollywoodi stúdió meg ment utána.

    #65 aprokaroka87 Szerintem is előbb-utóbb ki fog esni pár szolgáltató, vagy legalább is egyesülni fog másokkal. Esetleg minden stúdió megtartja a magáét, de csak amolyan tartaléklángon működtetett, online filmkatalógusként. Amin lehet előfizetéssel is nézni filmeket, vagy kölcsönzőként VOD-ben.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák