Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz danee91 #2675 üzenetére

    Egy másik bios sokat dobna a dolgon. Eldöntené, amit el kell. A proci, vagy halott, vagy nem, de ilyet nem csinál. Ennyire szélsőségesen. Próbálj rá legalább 2 biost.

    To }{3@Đ$}{0ot:

    -Nagyjából egál, bár nem sokan használják alapon egyiket sem. Ez az egál alapfrekin értendő.
    Van itt a PH-n is teszt.

    To vanye:

    Ha úgy is egy helyen veszed a lapot és a procit, és ez mondjuk nem egy webshop, hanem valamilyen haveron, ismerős bolton/boltból rendeled, akkor ki tudod próbálni. Azért is írtam a bios dolgot, mert elképzelhető, hogy menne. A 955/95W-os Phenom meg szerintem rendelés kérdése. Ha van listában, akkor kapható, rendelhető. Nem lennék viszont meglepve, ha a 125W vs. 95W közt csak annyi lenne az eltérés, hogy a procinak kisebb az alapfesze..:D. Tehát nagyon könnyen lehet csinálni 125W-os prociból 95W-os procit, de fordítva is igaz, mert ha meghúzod (nem is kell nagyon) kapásból más értéket fog adni fogyasztás terén. Nálam egy E8400 is evett annyit, mint egy Q6600..:DDD. Pedig mindkettő gyári órajelen ment, csak míg a 8400 alapon, addig a Quad 1.1V-on..;). Szal nem biztos, hogy szórakoznék annyit, és - ahogy említettem is - ha húzni fogod, elveszik az előny, vagy más néven nem ér semmit. Ha viszont a fogyi a fontos, akkor a nagyobb tesót is le tudod szorítani egy picit szvsz. Nekem 940BE-m volt anno, az ment 3700-on is, és ment alapon, kevesebb fesszel. Mindenképpen olyan helyet keress, ahol a variára van lehetőség, ha valami nem lenne ok. (Mondjuk itt Herrz-t..:DDD)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák