Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibaimp

    nagyúr

    válasz Ricardo #20 üzenetére

    Ricardo: Na, ez így már érdekes!

    NandoXXL: Köszi ;)

    A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

  • Darmol

    senior tag

    válasz Ricardo #20 üzenetére

    Ugyan már. Minden demokrácia párti fehér... színes... szivárvány... (Aktuálisan polkorrekt emberfajta na. Tudod! Aminek kiejtésével bizonyítható, hogy milyen marhára erkölcsileg/morálisan felsőbbrendű vagy, és ezzel alátámasztható a nyugati népirtó hagyomány.) számára nyilvánvaló, hogy a kínaiak a gatyájukat sem tudják egyedül lehúzni. A mindent is lopják, és ha nem veszik a jóféle nyugati csipet, akkor összedől az országuk, ezért is szankciózzák őket. Ha nem szankcióznák őket, akkor nem vennék. Mármninthogy izé na. Ne gyere a PCR... CRP... RRC... a komcsi propagandával na. Ha nem értesz egyet ezekkel a nyilvánvaló tényekkel, akkor hozzál legalább három független irodalmi hivatkozás amelyben azt bizonyítják, hogy a kínaiak képesek gondolkozni. Különben nem hihető a légből kapott meséd. Akkor sem, ha azt az USA kormányzatának tanácsadó testületeitől származik. Kicsit tessék komolyabban venni a témát!
    Elég megnézni, hogy hol szeretnél élni! Abban az országban ahol lebombázzák a gyerekedet, vagy abban ahol a gyereked élvezi a lebombázott országból ellopott vagyont?
    Na ugye!

    [ Szerkesztve ]

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

  • Joci10

    őstag

    válasz Ricardo #20 üzenetére

    Elnézést, hogy én is beleszállok ebbe, de számomra a hír ezt jelenti:
    A 24%-os csökkenés ugyan biztosan nem csak a kormányzati tagok (hanem azok családtagjai is lehetnek, meg a kormánytól esetleg függő emberek, akiknek 'szabadon választhatóan kell' kínai termékek mellett kiállniuk), de még így is jelentős az Apple eladása. Vagyis nem álltak földbe, nem tűntek el a palettáról, csak kevesebben választják őket. De még mindig megvan a korábbi vásárlóbázisuk 76%-a, aki még most is almát vesz inkább, mint kínai high-tech-et. És azért ez is jelentős...
    Ismét jelzem: szerintem. Én így értelmezem a hírt. Pisa teszt ide, vagy oda (már nem az a pisa, hanem a Pisa). :DDD

Új hozzászólás Aktív témák