Keresés

Aktív témák

  • band1103

    őstag

    válasz dabadab #8 üzenetére

    Veled értek egyet plusz hozzátenném hogy HTPC funkció még a NET-re való alkalmasság. Ennek az asztali játszók nem tesznek eleget. Ráadásul ha rám hallgat és vesz egy HD3450-est ami egy asztali játszó árában van akkor lesz neki DVI kimenet is és lehet hogy HDMI is. DXVA ready only HTPC-k között ez a konig kis fogyasztásúnak számítana ebben az árkategóriában.

    De még mindig az a véleményem hogy ezért nem kellet volna külön topikot nyitni ha van már ebben a témában egy másik.

    [ Szerkesztve ]

    "A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

  • Chaser

    titán

    válasz dabadab #8 üzenetére

    Kb 1 éve vettem a divx playert, eszik mindent, divx-en is tudja az 5.1-et, nice :)) , asszem 9k volt..max 10W-ot eszik. Hát én crt-n már nem moziznék, akkor inkább sehol. Biztos jó a hálózat meg user interface, nekem katalogizálva vannak a filmjeim, igaz föl kell kelnem hogy berakjam a cél lemezt, de hálózatból se lenne gyorsabb:D az enyémen ugyan nincs USB, de sokon van, onnantól kezdve meg egy pendrive, és van mire pakolni is...bár 16GB 8-10k, de fér rá cucc bőven, és HANGTALAN, az ilyen ezer éves kis vinyóknak meg igencsak szép hangja van ;] Persze lehet beletenni sata vezérlőt, vagy átalakítót notivinyóval, de az megint + pénz... Ízlések és pofonok... :R

    szerk: #9 band1103 : Nekem úgy rémlik, hogy abban csak PCI foglalat van, de rég láttam, már nem emlékszem :B Az biztos hogy lowprofil cucc mehet csak bele.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Aktív témák