Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz Mike #2537 üzenetére

    "Te szaroztad a konzol" Persze! Mivel az is mind. Ez egy vélemény és nem trollkodás ami ráadásul nem is neked volt címezve.
    Bővebben: A konzolok a játékipar pestisei. Nekik köszönhetjük a manapság már minden játékban megjelenő wall-hacket, a szutyok irányítást és könnyített játékmenetet meg a nevetséges auto-aim rendszert ami nélkül egy shooter sem lenne játszható ezeken a nevetséges hulladékokon. Ennyi. Szó nélkül el is mehetsz ám más véleménye mellett ha nem tetszik de neeeeem neked muszáj trollkodni és beszólni rá mert nem bírod megállni.

    "szóval nem én kezdtem" Ne menjünk már vissza dedóba légyszíves! Oldalakon keresztül olvastam itt a konzolos szófosásod de képzeld el nekem sikerült megállni hogy ne reagáljak rá. Többször, többen szóltunk is, hogy fejezd be ami egy darabig jól is ment és jöttek tőled a konstruktív hozzászólások. Kérlek ne most kezd újra! Már hittem benned! Láttam a fényt az alagút végén mikor konkrét segítő hozzászólást is írtál nekem! Gyere testvérem! A préri nagy, elférünk rajta mind! :D Még azok is akik fordítva ülnek a lovon. ;)

    (#2527) Prosector
    Szerintem ez alapján belövöm újra.

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák