Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz FIREBLADE78 #6501 üzenetére

    Pedig az a poén, hogy az ilyen esetekbe én nagyon ritkán futok bele. Ahogyan tapasztaltam (legalábbis Xbox-on) ha defensive módban vagy akkor általában 90-95%-ban nem köt beléd senki.

    De ugye a játékban van lehetőség PvP-re is. Úgyhogy az ilyen "erős emberek" akiknek megengedik, hogy akár este tízig is fent legyenek!!!, lenne lehetősége kiélni magukat és még keresnének, fejlődnének is vele... Mondjuk a legtöbb esetben mennek is, de az a baj, hogy főleg Free Roam Eventre, amibe meg csak kill-re mennek, még ha nem is az a cél (pedig a játékban nincs is player alapú K/D mutató, maximum meccsek alatt, után).

    De én azt mondom, hogy érdemes kipróbálni, mert bizonyos szinten a sztori után (miután már megcsináltál mindent), inkább Online-ba érdemes bóklászni, mert ott sokkal több a lehetőség.

    Mike: Alapvetően kerülöm a bajt, de ha mindenáron harcolni szeretnének akkor állok elébe :D. Defensive módban az a nagyon jó, hogy ott nem feltétlenül akkor vagy nyerő, ha gyorsan tudod ráhúzni az aimot valakire, vagy ha maxon vannak a kártyáid. Sajnos ugye a játékban nincsenek külön lobby-k a különböző célzásrásegítést használóknak...

    [ Szerkesztve ]

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák