Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gruang

    csendes tag

    válasz Gabor12 #19183 üzenetére

    nekem nem nagyon adtak választási lehetőséget, samsung galaxy express-t ajánlották fel, elfogadtam. eddig nagyon tetszik :)

  • Canonfan

    senior tag

    válasz Gabor12 #19183 üzenetére

    Szia!

    Azt szeretném kérdezni, hogy a neked felajánlott listában benne volt az LG F6 is?

    Azért érdekelne, mert én ha cseréltetném, (pl kikapva az aksi alól a papírt és kikapcsolgatás matt) nekem az eddig szóba jött telefonokhoz képest egyedül az F6 az amire szívesen cserélném a GXI-t és régebben amikor néztem a T oldalán még olcsóbb is volt kicsit mint az IdolS vagy az SP amire már volt példa (elsősorban IdolS) amire cseréltettek többen régebben.

    Más viszont nem hoz lázba, így ha nem F6 akkor inkább megtartom a ZTE-t mert konkrétan most kopp-kopp nincs baja nálam, eltekintve egyszer egy lockscreen fagyástól, ami eddig nem volt egyáltalán, ráadásul mobilnet és nem wifi mellett. :F

    Válaszodat előre is köszönöm, mert ha így nem játszik a dolog, akkor lehet meg sem próbálom, hacsak nem lesz komolyabb gond vele még van kb fél évem a gariból, mert ugye ha egyszer elindítom a dolgot és valami sokkal gagyibb telefonokat ajánlanak helyette, nem tudom hogy visszakérhetem-e a saját gxi-met hogy inkább vissza az egész... :R

    Amúgy szeretem a GXI-t ahogy írtam már régebben is, csak sajnos támogatás már most sincs hozzá, gari lejárta után meg semmi sem, se csere se szerviz ha bármi baja lesz, ezért gondolkodom a cserén egyedül, de ha csak gyengébbek vannak amire lehetne cserélni akkor eszem ágában sincs azokért odaadni, mert a összességében tetszik, és meg vagyok elégedve vele, az se zavar hogy nem lesz frissebb droid rá, előző telefonomon még csak GB volt, az után nagyon jó az ICS :) :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák