Új hozzászólás Aktív témák

  • kamcore

    csendes tag

    Múlthét csütörtök óta én is büszke tulajdonosa vagyok a GXI-nek. :)

    Olvasgattam a fórumot, nagy segítség volt a proci frekvencia állítása, mert nálam a Most Wanted így, hogy be van állítva 1,6 Ghz-re, nem annyira darabos, mint ezelőtt (nem mértem, de így 15-20 fps körül lehet, szóval még éppen "élvezhető" kategória). Szóval ezt a frekvencia állítós dolgot, lehet, hogy bele kéne írni az első hsz-ba, mert elég eldugott helyen van, és eddig úgy tűnt nekem, hogy segítség. :K

    Ezelőtt egy Blade-et használtam (szinte már márkahű vagyok :D ), de nekem az jött le, hogy ez a ZTE marhára nem tudja a hangot belőni. Értem ezalatt, hogy a Blade-nél a hangminőség nem volt rossz telefonálás során, de túl halk volt (zenehallgatásnál is). A Grand X-nél meg az a probléma, hogy megfelelően hangos, de hogy okádék a hangminősége az tény. Beszélgetésnél minimum 10x kell visszakérdezni, hogy "mitmondtál? mi? nemértem, mivan?", mert egyszerűen nem lehet érteni, mit mond a másik fél. Egy telefonnál szerintem ez a legalapvetőbb dolog 2012-ben, hogy normálisan tudjak hívást bonyolítani, szerintem nem nagy kérés. Plusz belőni a zenelejátszóban a hangszínt, hát az is egy kész rémálom volt. Pioneer SE-CL30-as fülesről tolom (bárki ilyet akar venni: ne tegye, kb a Pioneer termékeknél a nevet fizeted meg), a Blade halk volt, itt meg a hangminőség zavaróan rossz. Zörög, zúg, egyszerűen elmegy az embernek a kedve a zenehallgatástól. Family Guy-t néztem rajta angolul, ott viszont tökéletesen elég ez a teljesítmény.

    Nexus 5x

Új hozzászólás Aktív témák