Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Ettől félek, hogy ezzel egy lavina indul el, már jártam így egy másik készülékkel, négyszer volt javítva, olyan hibák jöttek elő rajta, hogy néha a fejemet fogtam, egy hónap után a billentyűzet fedlapja, amin a számok-feliratok voltak, a feliratok helyén fehér foltos lett, úgy, hogy a gyári fólia itt is rajta volt! Azt hittem aláment a levegő, levettem, de a foltok maradtak...sárga, kb. 4x10mm-es sárga pixelpaca, pirossal körbevéve, mint egy papucsállatka, a kijelző alsó negyedében, ez kétszer jött elő, cserélt kijelzővel is..., utána a sztereó hangszóróból a jobb oldali megadta magát (dupla, valódi sztereó hangszórós volt a telefon, kihangosítva vagy zenénél nagyon szépen szólt emiatt), ezután a kamera képérzékelője jött, a kép egy pontján jól látható fehér folt alakú kiégés, barna kerettel, sötét vagy fehér fényképezett képen egyből ki lehetett szúrni. Nem kosz volt, a lencsén nem volt semmi. A modult cserélték. Emlékeim szerint négyszer volt szervizben a telefon, de ennél többször voltam bent, mert előfordult, hogy nem készült el határidőre. Egyszer majdnem rájuk borítottam a telefont, a második kijelzőhibánál azt mondták, én törtem (!) be a kijelzőt, miközben a plexi sértetlen volt...akárcsak az LCD panel...Azóta eltelt közel négy év. A készülék még mindig megvan, és mára hibátlan (kopp-kopp-kopp), de eléggé kopottas. Bár ez most eléggé OFF volt.

    Szívem szerint visszakérném az árát, és vennék egy Jiayu G3S-t (Xperia SP nem jönne össze, mert még nem válthatok készüléket)...nagyobb akku, nagyobb teljesítmény, ARM, friss droid, hosszú üzemidő, IPS kijelző, 720p felbontás, fém és üveg, ócska kamera...nem tudom...de ez eléggé megrémít. Imádtam az Intel-t, és szeretem az újdonságokat, de ez a telefon mindkettőt megutáltatta kicsit...járt utat járatlanért...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák