Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViTToRe

    aktív tag

    válasz x1port #5130 üzenetére

    OFF
    Nem akarom egyikőtöket sem megbántani, de ennek a napi szintű fikázásnak semmi értelme. Van pár ember a valószínűleg több 1000-ből akiknek hibás a telefonja és gyakorlatilag napi flame szinten kiírják hogy ZTE+Telemax sz@r. Elképesztő dolgokat olvastam: Elázik a telefon és fel van háborodva az ember hogy nem garanciáztatják? Fiktív rejtett szervizes olvasók akik jó szándékból privátban ráírhatnának hogy ingyen megcsinálják? Sokan még adják is alá a lovat, hogy tényleg a telefon meg a szerviz a hibás...

    De ez csak 1 az oltári nagy butaságok listájából amit pár ember generál... Pár hónappal ezelőtt voltak aktív elképesztően türelmes - nagy tudású és segítőkész emberek, akik nem véletlenül már be sem néznek ide...

    Mint ahogy írtam, nekem a töltőt leszámítva tökéletes volt a telefonom, semmi gondom nem volt vele. A jót minek írja le az ember persze... Én is eladtam a telefont, kizárólag azért mert már a sokadik androidos telefon sem tudta azt nyújtani amire szükségem volt, ellenben a WP8-al.

    Nem lenne jobb ezt a topicot visszafordítani az eredeti - segítőkész szakmai arculata felé?

Új hozzászólás Aktív témák