Új hozzászólás Aktív témák

  • Multi13

    tag

    válasz vilmos.nagy #4480 üzenetére

    Én is csak megerősíteni tudom, hogy a Chrome és a Firefox iszonyat lassú. Leginkább az oldalak betöltésekor és azok görgetésekor lehet észrevenni. Múltkor csináltam egy nagy böngésző versenyt és igazából egyik sem volt gyorsabb a gyári böngészőnél. Persze voltak olyanok melyek megközelítették, de azoknak meg a kezelése/kinézete nem tetszett v. nem volt praktikus. Egyetlen egy böngészőt hagytam meg a gyári mellet, ez pedig a Puffin Web Browser. (Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot! :D )
    Gyorsaságra hasonló mint a gyári (még lehet h picit gyorsabb is), egyszerű és átlátható a kezelése, továbbá nagyon szépen és jól kezeli a flash tartalmakat. Nekem bejött, de mint minden a böngészők is ízlések és pofonok (pl. nekem az Operák sosem jöttek be). Itt most az ingyenes verziót linkeltem, viszont én a teljes verziót használom, így nem tudom, hogy milyen különbségek vannak ha vannak egyáltalán. A teljes verziót is meg lehet szerezni, bizonyos oldalakról. :U

    Galaxy Spica -> ZTE Blade 3 -> Galaxy S3 -> Lenovo P70 -> Galaxy A8 -> Galaxy S21 -> Galaxy S24

Új hozzászólás Aktív témák