Új hozzászólás Aktív témák

  • lyunior

    tag

    Még egy érdekes tény a fórumon korábban megjelent "megéri-nem éri meg" dilemma feloldásához.
    A készülék a telenor-nál kb. 20.000 magyar forintért beszerezhető. Én tízért vettem, a számlás hűség kedvezmény miatt. Annyit tud, hogy tanulnom kell és valószínűleg a tudásának csak töredékét fogom használni a hétköznapokban.
    Aláírom, hogy a technika fejlődésével egyre olcsóbban juthatunk egyre magasabb színvonalú szolgáltatásokhoz, de könyörgöm.
    Az Úr 2000. évében - amikor sokan az itt fórumozók közül talán még óvodások voltak - vettem az első telefonomat, ami akkor csúcskategóriának számított. Egy Nokia 3210-t, 40.000 Ft-ért.
    Érzitek a lényeget?
    És vajon egy iphone 5 tud annyival többet, mint amennyivel többe kerül? És a tudását kihasználhatjuk? És ez a tudás hasznos nekünk a mindennapokban?
    Vagy csak az a baj, hogy az XY játék nem fut rajta, mert csak egy magos a procija stb.

    Persze lehet, hogy az a baj, hogy öreg vagyok ezekhez és nekem már más dolgok kapnak hangsúlyt. Másképp szemlélem az ár-érték arányt...

    :P

    "A te fotód, a te művészeted! Csináld úgy, ahogy neked tetszik!"

Új hozzászólás Aktív témák