Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Padisah

    tag

    válasz trassher #25 üzenetére

    Én 16-17 évesen kezdtem. Kezdetben elég volt 3 hetente egyszer, aztán 18-19 éves koromban már heti egy is majdnem kevés volt, most meg már heti 3 kellene, sőt az is kevés.Vékony az arcbőröm, ezért nekem borotválkozás után kb. 2 óráig ég a pofám és ha összebújok a barátnőmmel akkor még pattanások is lesznek rajta az irritációtól.
    És én nem csak szőrmentén húzom le a borostát.
    Egyébként én is szeretem, ha a barátnőm szőrtelen, kezén, lábán nem érdekel, de a "leglényegesebb" helyen számít. :)
    Először egyszerű eldobható borotvát használtam, aztán jött a Gillete 2 pengés, majd most már évek óta a Mach 3. Ezzel már szinte nem is vágom el soha az arcom, de a pattanások ezzel is problémásak.
    Egyszerűen gyűlölök borotválkozni, minél inkább elvárják, annál inkább.
    De leszel majd még Te is 33 éves. :)

    Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

  • válasz trassher #25 üzenetére

    Kiváncsi vagyok hány lány értékeli azt a menő borostát.
    Persze úgy értem tollas bálban persze. Értsd: ágyban, párnák közt.
    A combkefe is csak azoknak áll jól akiknek általában nincs barátnőjük. :U
    A reklámokban marha jól néz ki a borosta, de a való életben nem sok lányt ismerek aki ne szeretné a "bababőrt".
    Engem se az az 5- 10 perc zavar, inkább az, h vizezni kell, pepecselni, meg az egész, h emiatt egyáltalán fel kell kelni, olyan illúzióromboló tud lenni a reggel így; filmekben ezt a lépést ki szokták hagyni, ott csak simán felébred a főhős a főhősnő mellett, és mehetnek bankot rabolni, vagy megmenteni a világot, vagy mittudom én, kényelmesebb lenne borotválkozás nélkül, ha eleve nem nőne szőr.
    Persze akkor is marad a fogmosás, de azt egy pár tic-taccal, vagy rágóval le lehet tudni, de a szúrós arctól nem lehet megszabadulni reggelente.. :(

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák