Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gusztáv

    addikt

    Sziasztok,

    Először is köszönet a cikkért, most így rátaláltam a dalok.hu-ra :R . Track.hu-ról én pl. vettem zenét, olyat ami már rég megvolt mp3-ban, de úgy gondoltam, hogy ezzel támogathatom a zenekart, amit szeretek (oda meg úgy jutottam, hogy kedvenc zenekarom új száma csak ott volt elérhető). Nekem alapvetően nincs bajom a wma-val, alapból mediaplayert használok. De kb 1 hét szívás volt amíg sikerült a kívánt számot + egy albumot megvenni (kb eredeti CD árban), a fizetés résznél soha nem jutottam tovább, próbáltam 3 gépről, ie és firefox alól is, na szóval szar volt az egész oldal. A letöltés után még minden számot egyenként be kellett regisztrálni, majd jött a meglepi, a dmr-képes mp3 lejátszóm az albumot lejátszotta, de a külön vett számot nem :F . És akkor eljött a xp újratelepítés, aminek hatására persze nem lehet lejátszani a számokat. Gondoltam nem gond, újra be kell regisztrálni. Hát persze, hogy azt írta ki, hogy nincs kiadható licensz :W . Ha a track.hu ra beléptem, ott látszott, hogy megvettem az albumot, újra le is tudtam tölteni, de a mediaplayer nem tudta hozzá a licenszet leszedni. Írtam ügyfélszolgálatnak, kb 1 hónap múlva jött a válasz, miért nem írtam ki cd-re? Talán, mert nem hallgatok már cd-t, az eredeti lemezeim is mind begrabelve. Azt hiszem a vásárlást igazoló mail-t kellett volna visszaküldeni nekik, de hagytam az egészet a francba mert nem találtam és úgyis megvan mp3-ban az album. És itt lett vége nálam a track.hu-nak, pocsék szolgáltatás drágán.

    Viszont most a dalok.hu bevásárlok :C

    Laci

  • Gusztáv

    addikt

    válasz TheDragon007 #42 üzenetére

    Gondolom tudna ez normálisan is működni, csak meg kéne csinálni. De mind1, mert itt a dalok.hu, fél perc alatt sikerült találnom olyan zenét, ami érdekel, kifizetni kártyával és már jön is le mp3-ban és flac-ban is. Ennek új HDD lesz a vége :DD .

    UI: 1200 Ft egy albumért szerintem nagyon korrekt ár

    [ Szerkesztve ]

    Laci

Új hozzászólás Aktív témák