Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz azbest #22 üzenetére

    Évekig akadályozta az elindulását, azzal zsarolva a valódi üzletembereket, hogy inkább semmit sem keres, de nehogy már más is jól járjon.

    Nem, hanem magától értetődően saját magát védte egy lassú, de egyértelműen megállíthatatlan piaci változástól, ahogyan teszi azt mindenki, ha erre kerül a sor, csak kérdés az, hogy ki mekkora hatásfokkal tud ennek nekimenni, illetve ellene tenni.

    Ezek után nehogy már azt meséld be nekem, hogy a kiadó bármit is felmutathat az online zenei piacon.

    Magától értetődően a számukra leginkább fájdalommentes utat próbálják bejárni (ne felejtsük el, hogy az online terjesztés strukturális átszervezéssel is jár, nem annyi, hogy csinálunk egy honlapot, aztán töccséparaszt). Mint látható, a piac saját maga ki is erőszakolta ezt a változást, ezt láthatod manapság (iTunes music store sikere, hogy csak egyet mondjak), éppen ezért ők is kényetelenek átalakulni, ugyanis rengeteg feladatkörük átalakul, eltűnik és közben újak jelennek meg. A kiadó természetesen nem egy entitás, hanem ebben az esetben emberek összessége, akik egytől egyig aggódnak a munkájuk/bevételük/bérük miatt. Egyáltalán nem meglepő a tanúsított viselkedés.

    Egyébként a szavaidat nem forgattam ki, mivel direkt le is írtam, hogy nem az a reális, amit ők elvárnak, ettől még a megállapításom helyes, én nem csak személyesen neked szól.

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák