Új hozzászólás Aktív témák

  • retfirg

    tag

    válasz eldrah #189 üzenetére

    Böngészni nem fogsz rajta, ezt garantálom.
    Olvasni simán, válaszolni talán.
    Túrázós navinak nem telefont kell használni, hanem egy céleszközt - de egyébként átlag telefonnál jobb lesz erre is sztem.

    amikor azt képzeled, hogy nem gyors, akkor képzeld azt helyett, hogy kurva lassú. A mai 4ms-es reakciókhoz szokott embernek ez nem a 'nem olyan gyors', hanem a 'kifejezetten kurva lassú' szint.
    Szóval meg tudsz rajta csinálni bármit, de csak a kellő türelemmel és hozzáállással :)
    // Egyszerűen gyorsabban nyomsz, mint ahogy vált, így nem is arra nyomsz, meg behülyíted, hogy mit is akarsz.

    vám = vám + áfa, ami esetünkben 27% áfa és hozzá max. 2% vám.

    >>> Qi töltőm van hozzá több is, ezt aszem írtam is korábban: alapjaiban van elbaszva a Qi töltés, mivel úgy kell rárakni, mint egy normál telefont = a hátlapjával, ahol az Eink van, TEHÁT fail. (A konstrukció, de egyébként műxik - bár van Qi-s asztali lámpám - kínai - és azzal pl. össze szokott akadni, abba hagyja a töltést egy idő után. De a gyári Samsung tölti ahogy kell.)

    Fóliát simán veszel hozzá netről, tokot/védőt sztem tök felesleges. (Az eink felére a fólia is, úgyse veszed észre a karcot rajta.)

    [ Szerkesztve ]

    # If the wishes were fishes nobody ever get hungry

Új hozzászólás Aktív témák