Új hozzászólás Aktív témák

  • Nessyke

    csendes tag

    válasz ruzsabazsa #52 üzenetére

    Nos... Mivel megfújták a Prada-t, kellett egy készülék gyorsba :) Páromnak meg kellett egy új előfizu amúgy is, és olyan teló kellett, amire nem kell beruházni, meg havonta törlesztgetni. Az Okostarifa (Telenor) 180-as csomagban 2000.-ft ért megkaptuk. Ennyibe került, többe már nem fog. Árkategóriában és tudásban ez volt a Best of, bár én hajlottam a Mini pro felé, de abból már nem volt.

    A telefonról: (B)Fekete és nagyon cíp(/B)! Szánalmas kütyünek gondoltam, (talán a neve miatt, hisz olyan, mint a FIAT) :DDD, de kellemesen csalódtam. A 2magok után ez is gyors, akadásmentesen fut minden alkalmazás, a böngésző SEBES!!! A beüzemeléstől számított 2 órán keresztül eléggé döcögött minden művelet, de amikor megteltek a gyorsítótárak, mindenféle nyöszörgés nélkül dobálta amit kértem! Ami igen meglepő, hogy mivel Bravia Engine kijelzője van szép-szép, de a kis kijelző nem tudja 100%-osan kihasználni. A kamerája elég gyenge, eddig semmilyen fényviszonyok között nem tudtam "jó" képet csinálni. Készült egy fotó, amit átküldtem a Blade-re és egyszerre a 2 készüléken nézve azt állapítottam meg, hogy sajna a Blade-nek szebb volt a képe, pontosabb.... talán a kijelző miatt :P Ezt leszámítva, teljesen használható, élvezhető a használata. Kicsi, DE praktikus, szép és minden célnak, amire használni szeretném teljesen megfelel! Ha nem tenném nagyra a mércét, le se cserélném. Tetszik, hogy gyári 4.0.3 fut rajta, nagyon szépen dolgozik! Szívfájdalomként tudható be nálam, hogy a doboz tartalma: Készülék, akksi, töltő, adatkábel. A SanyiErikszon fülest nem eszi meg, nem támogatott tartozék, viszont a Prada-ét megette és iszonyat szépen szól! Nem recseg, nem halk. Füles nélkül pláne szépen szól. Öblös és tartalmas.

    Egyenlőre ennyit tudok írni róla így, kora reggel. :) Remélem használható az info, ha van még kérdés tegyétek fel és szívesen válaszolok! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák