Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jeami

    tag

    Sziasztok!

    Új Redmi Note 5A készüléknél az a hibajelenség van hogy a 3G sebesség kb. 14/4,5 normális PING-el (26ms) még ha 4G-re váltok akkor szinte használhatatlan lesz, visszaesik olyan 2/0,7 !!-re a sebesség normális PING-el! (28ms) ezt mi okozhatja, sosem láttam még ilyet?

    - Elviekben normális 4G lefedettség van, Budapesten két helyen is próbáltam.
    - A telefon EU Global verziós
    - A kártya Telekom-os
    - A MIUI verzió száma: Global stable 8.5

    Valakinek valami ötlet? 3G-n egész jól megy de azt hiszem ennek nem így kéne működnie, pláne 4G-n...a múgy más hibajelenséget nem tapasztaltam a telefonnal. Behalt a legutóbbi öreg telefonom és hirtelen kellett egy olcsó teló, esküszöm meg vagyok vele elégedve sebességben. működésben, még multitasking is van, tök jó, csak ez a fránya !g dolog ne lenne... :(

    " Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

  • Jeami

    tag

    válasz buca84 #258 üzenetére

    buca84, Duliee, köszönöm, meg is oldódott azzal hogy áttettem a Slot 2-be, láss csodát rögtön 33/3-as 4G speed volt és a legjobb az hogy visszatéve az első Slot-ba is ugyanennyi maradt! :C
    A kártya gondoltam hogy nem lehet ludas mert pont a nyáron cseréltem nano-ra az új telefon miatt, viszont úgy látszik kellett neki némi nógatás meg lehet hogy vagy lötyögős vagy túl passzentos ez a kombinált SIM-tálcán vagy csak nem jól érintkezett...minden esetre ha valakinek van hasonló problémája akkor már ezt is tudjuk...köszi még egyszer! :R

    " Középmagas, középbarna, balkont hordó férfi..."

Új hozzászólás Aktív témák