Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz dragon1993 #706 üzenetére

    Én nem szószerint cseréltem le erre az S8+t,átmeneti telefonnak vettem a S8+ és a következő flagship közé,de meglepő módon bizonyos dolgokban kb ugyanazt hozza érzésre mint az S8+,sőt valamiben jobb is.
    Amiben sokkal jobb mint méreg drága Samsung flagship:
    -Térerő és 4G stabilitás.Melóban az úton sok helyen a 4G-ről H+ra vagy 3G-re váltott le az S8,ez több helyen is előfordul és néha elég sokára talál vissza 4G-re (Telekom).Ilyenkor sokszor net sincs,a hívás is akadozik.
    Ez az eddigi összes csúcs Galaxy S-emre igaz volt.Itthon (nagyon vidék) a házban vagy a térerő se az igazi,a 4G meg esélytelen,kint már ok.
    Ezzel szemben a Note 4 stabilan tartja ott is a 4G-t ahol a Samsung már váltogat össze-vissza és a térerő is jobb.
    -Wifi.
    Sokkal messzebbről látja a routeremet és a jel is erősebb.
    A Note 4 ott is vígan hasít a wifin ahol az S8 már mobilnetre vált.
    -UI reszponzitás.
    Az S8 Grace UX-e hajlamos apróbb laggokra,a MIUI sokkal jobban lett optimalizálva,egy akadással nem találkoztam még,folyamatos és gyors a működés.
    -Akku.Gondolom nem kell részleteznem. :)

    Amiben visszalépés:
    -Kamera.
    Nappal egész jó képeket csinál,este már kb nulla a teló az S8-hoz képest,videóban meg egy az egyben hulladék.Előlapi kamera elmegy nappal,de az S8 autófokuszos kamerája fényévekkel jobb,de ugyebár nem is egy árkategória 2 teló. :)
    -Emmc tároló.
    Az UFS rendszerű háttértár érezhetően sokkal gyorsabb.
    -Kijelző max fényereje.

    Átlag felhasználással (net,yt,zene,telefonálás,appok futtatása) viszont egyáltalán nem érzem annyival rosszabbnak a Note-ot,mint amennyivel olcsóbb,sőt az árához képest nagyon jó teló,csak az a fránya kamera lenne jobb. :)

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Új hozzászólás Aktív témák