Új hozzászólás Aktív témák

  • Latza

    aktív tag

    válasz lomposfarkas #576 üzenetére

    Jó, hát lehet, hogy nem a biztonsági frissítés a leglényegesebb a fentiek tükrében. :)

    A zárképernyőn a 9-es MIUI alatt is le lehetett húzni a sávot. Csak ott rajta voltak adott esetben pl. AIMP gombjai. Most meg fel kell hozzá oldani az egész telefont, ráadásul az értesítési képernyőt is el kell húzni, mert az sem kikapcsolható. 1 mozdulat helyett most 3 kell. Ügyesek... :W
    Ahogy most beleolvastam a következő frissítés hozzászólásaiba a MIUI fórumon a hibákat illetően, hát finoman szólva nem kaptam kedvet a további "újdonságaikhoz"...

    Engem most azzal örvendeztet, hogy bizonyos appokat nem frissít. Konkrétan rányomok a frissítésre, kiírja, hogy letöltés, de nem történik semmi. Töröltem a Play cache-ét, adatait, frissítéseit, semmi. De a Play áruházat sem tudja visszafrissíteni az új verzióra.
    A vicces az, hogy ezt 4 appal + a Play áruházzal csinálja, ami azóta megjelenik, azokat tudja frissíteni. Akkor most hol a hiba? Semmi nem állítódott el, semmit nem változtattam.
    Az uninstall-újratelepítés úgy tűnik megoldja (egy kivétellel, az nem hajlandó letöltődni), de a Play áruház akkor sem frissül.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

Új hozzászólás Aktív témák