Új hozzászólás Aktív témák

  • nullpoint

    senior tag

    válasz Male #3317 üzenetére

    Jelentem kész vagyok! (idegileg is) :D

    Há nem adta könnyen, de némi harc után megadta magát :D
    Elöljáróban annyit hogy nem akartam romot cserélni ( nem is kellett szerencsére)

    BL megvolt , pipa.

    Aztán parancssor nem talál ezközt. Jó,anyád, driverek telepít. Bár azt elvileg a miflash telepítette de mindegy, most mégjobban telepítettem.

    Aztán twrp elvileg felment, gyakorlatban Hangfel+Bekapcs folyamatosan a miui recoveryt indította. Mindegy masszíroztam tovább, több újraindítás után bejött a recovery.

    Na király ,akkor supersu jöhet. Ja csak a twrp nem látta az belső tárhelyen a zipet. Jó mindegy akkor restart ráteszem egy sdkártyára.

    Inkább bootloop. A jó #&@°˛^ˇ .... azt... Ennél a résznél lesápadtam. Aztán kicsit elkezdtem tikkelni... :D

    Na mi legyen? Rengeteg restart hátha. NEM JÓ. Oké. Akkor cache törlése. Nem jó akkor sd kártyát másik eszközbe berak Lazyflasher felmásol KÖszi Dome!!

    Ugyanis Dome írta hogy az segít hogy ne legyen bootloop. Hát segített. Újra vidám arccal folytassuk.

    Supersu újra. Feltelepít. Nincs nyoma újraindításkor. Megint feltelepít. Most má jó!!

    Örö és bódottá!! :D :DD

    Érdekes hogy a twrp nem hajlandó belső tárhelyről olvasni zipet. Hogy rootolsz egy olyan teló aminek nincs sd kártya helye?

    [ Szerkesztve ]

    kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

Új hozzászólás Aktív témák