Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz orso0355 #14134 üzenetére

    Igaz! :D Bár a fekete szemre túl komor, viszont a pezsgő arany meg ugye a káva miatt problémás szemre hogy annyira látszik. Na mindegy, majdcsak eldöntöm a napokba. :))

    (#14144) grafnet:

    Köszi a képeket. :) Viszont félre értettük egymást utána esett le, mert én tok nélkül a telefonról néztem volna meg egy képet szemből működő képernyővel hogy mennyire látszik vastagnak a kávája (mert ugye a képernyőnek is van egy vékony csíkja körbe, meg a ház külsejének is és ez egybe nem tudom szemre, nem e túl vastag). Amúgy nem rossz a tok, egyedül a gomboknál nem tetszik ez a kivágás nekem személy szerint. Maximalista vagyok de oda tehettek volna üveget hogy síkba legyen :D

    (#14146) gprspeter:

    Ez neked így mennyire jött ki pénzben? Nem volt rá vám meg ilyesmi? Mondjuk én elsősorban gari miatt lehet inkább idehaza venném. De ha nagyon olcsó ezzel a kuponnal akkor meggondolom.
    Bár ugye még nem döntöttem el hogy fehér vagy fekete legyen e. Megpróbálok youtube-n is videókat nézni még hátha az segít. Extreme digitalba most voltam bent, ott nincs kiállítva még a fekete sem és állítólag nem is lesz kiállítva...

    Apropó XXL gsm-ről valakinek tapasztalata? ott is árulják elég olcsón: [link] Ez valós ár, vagy van valami átverés ebben?
    Illetve az EU stock hány év garanciát ad a Redmi 4x-re?

    [ Szerkesztve ]

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák