Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Teszt a legkisebb modellről. slim 5000mah.

    Ár érték arányban nem ez a bajnok, de nekem azért kellett, mert pont akkora mint egy 5 colos telefon, és könnyen felragasztható a hátára.(duplafalú ragasztóval, könnyen el is távolítható)

    A design szép minimál és elegáns, habár az élek nincsenek eldolgozva, és ha (nagyon) szerencsétlenül fogjuk meg könnyen megvághat, szóval csak óvatosan.

    A Kapacitás megfelelő. 5000-et ír ugye a címben, de 3300 van az oldalán. Nos szerintem a valós érték valahol 4000-4200mah között van.
    Egy 2400mah-es telefont egyszer 12%-ról 96%-ra majd 23%-ról 94%-ra töltötte fel (telefon nem volt közben használva). A töltés elég gyors volt, szinte mintha fali töltő lett volna. Sőt ha komolyabban merítve van a telefon, akkor is tudja úgy tölteni, hogy ne épp hogy csak stagnáljon hanem lassan kússzon felfele a töltöttségi szint.

    Adapter nem jár hozzá, ahogy láttam egyik modellhez sem. Én a telefonét használom, ami csak 1A(amperes) azért minimum 5 óra a feltöltési idő. (persze a leírásban sem írnak 4-nél gyorsabb töltést)
    Súlya 140g körül van, pont mint egy átlag telefon. Zsebben elfér, de telefonra erősítve is hamar megszokható.

    Nagyjából ennyi. Remélem akit foglalkoztat a vásárlás, az talál benne hasznos infót.

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák