Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madarvtr

    lelkes újonc

    válasz sfdrakex #260 üzenetére

    két kilóért azé' adjanak valamit :) öt évig használtam a telefonomat mert nem volt semmi effektív baja (a motorom 1997-es és el vagyok vele, ilyen kis monogám tipus vagyok) a szűk családban van két gyerek + életempárja a kütyük jönnek, mennek. persze nem vagyok kemény függő ezért nem eröltettem a telefon cserét. gyakorlatilag mire használok egy kütyüt? telefonálás, emil, könyvet olvasok, zenét tolom a kocsiban, netezek és amikor csatangolunk/pecázom egy-egy fotó (komolyabb fotózásra van egy öreg dslr). ezeket a feladatokat - fotózást leszámítva - tudta a régi is a nekem szükséges sebességgel. nyilván nem bánom, hogy a mostani gyorsabb meg bigyobb senki nem a maga ellensége, de csak azt tudom mondani, hogy az oktalan fikázás (lassú a csip me azt irták, tényleg mijaf.szom' múlik 2miliszekundumon?) nekem olyan nem szeretem dolog...ha már fika miért b.szák tele a telefonokat letörölhetetlen, hasztalan frinc-franc appokkal? (konkrétan ezért volt meg rootolva az előző telefonom is mert a halálba idegesitettek a felesleges vackok) :R

Új hozzászólás Aktív témák