Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz Luissimo #8163 üzenetére

    Pedig igaza van. Az hogy mi power userek másként is használjuk az más kérdés.

    Nekem a szövegbevitel, ami könnyebb ha nem a gyári távirányítóval használom. Ezért vettem egy vezeték nélküli billentyűzetet amiben van beépített touchpad. Légegér nekem nem jön be, mert annál még az érintős touchpad is jobb és gyorsabb, meg a szövegbevitelen nem segít.

    Mindenki használjon azt amit akar, de azért ne mondja senki azt, hogy kényelmesen lehet nem TV-re írt alkalmazásokat, kezelni mert nem igaz. Kodit egyébként lehet távirányítóval is könnyen használni.

    Elvileg azért lett kitalálva a box, hogy kényelmesen lehessen távirányító segítségével médiát fogyasztani. Ha ez nem teljesül, akkor érdemesebb HTPC-t építeni és nem egy olcsó PC pótléknak tartani a boxot, mert csalódás lesz a vége.

  • Steve1207

    veterán

    válasz Luissimo #8163 üzenetére

    Azért egy Mi Stick-ből indult ki az egész, ahol nem tudsz rátenni neki usb portot, hogy légegerezzen. Ez egy streaming eszköz marad ugyanúgy, alapvetően egy irányító hozzá aztán használod az alkalmazásokat és kész. Minden más csak kocka móka, hogy "jajj tudjuk ezt is használni" ideiglenesen, de elég egy update vagy dobja az egészet a fejlesztő és megy a levesbe minden.

    (#8165) Fall-N: +1 a htpc-re. Egy ótvar laptopon gyorsabban elfut bármi. Bluestacks, android studioban egy android tv emulálás vagy natívan feltelepíteni és ugyanott van az ember. Win11-től meg pláne, ha futtathatóak lesznek a droidos alkalmazások. Csak kidobott pénz onnantól az összes kábel, kiegészítő, légegér és fityfene a boxokra (meg lehet maga a box is), ha egy másodlagos kijelzőre kidobva is boldog az ember, megannyi lehetőség van. De amennyire túlzásokba lehet már esni... mintha biciklit vennél, de már hegeszted rá a motort, mert mégis jobb lenne az, aztán majd kiderül meddig megy :D

    [ Szerkesztve ]

    .

Új hozzászólás Aktív témák