Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    "Pedig a Mi Band 5 még mindig egy jó és kompetens eszköz"

    Némi ellentmondást érzek, tekintve, hogy korábban a szerző mondatokon keresztül ecseteli az egyáltalán nem / részben / hibásan működő funkciók sorát.

    A termék szvsz egy selejt szoftveresen, és jól mutatja, mitől tud(ott) évekig olcsóbb lenni a versenytársaknál a gyártó. Nincs ingyen ebéd, és ezt lassan a XIAOMI-fan réteg is megtanulja majd. Szép dolog az új funkciók köre, csak mit sem ér, ha nem működik, vagy nyilvánvalóan baromság. Ez a pulzusmérés is milyen már... Baszdki, alap funkció, aminek hiba nélkül kellene mennie, és nem megy! Mit várunk akkor a többitől?!

    (No offense, vannak tőlük cuccaim bőséggel, de már fele annyira sem vagyok elégedett, mint anno, amikor megvettem a porszívót, légtisztítót, izzókat. Azok jók, de az okosotthon központ egy instabil f_s, a telefonok drágulnak és a MIUI szerintem még mindig hulladék, stb. A szoftveres hanyatlás egyre inkább szembeötlő, cserébe az árak öles léptekkel "kúsznak" felfelé.)

    [ Szerkesztve ]

  • Timer

    veterán

    Nem trollkodásból írom, és nem szeretném senki választását, márka preferenciáját kritizálni, de ha itt vannak azok, akik a Fitbit hírek és cikkek alá járnak rendszersen fikkantani, hogy "túlárazott sz@r, bezzeg a míbend", azoktól most megkérdezném, hogy:

    - Alvásmonitorozás, ami pont úgy megy, mint a Fitbitnél? Iiiigggeeeeeeeennnn, hát látom, milyen rrettentő hatékonyan működik... Ez a szint már 2 éve is ciki lett volna.
    - Pulzusmérés? Hol megy, hol nem? Letéve is mér? Dettó...
    - Ékezetes karakterek hiánya a gyári szoftverrel, még mindig, így az ötödik verzióra? Én kérek elnézést...

    Fantasztikus, hogy legalább már mindent IS tud a cucc, csak semmit sem tud igazán jól. Félreértés ne essék, ÉN nem csodálkozom, hogy negyedannyiért nem tudja az alapszintű szolgáltatásokat sem stabilan biztosítani a Mi Band, illetve amit igen, azt nem pontosan teszi. Nem is várnám el tőle ennyiért. Csak azt nem értem, hogy a fentebb megszólított réteg miért nem fogja már fel, hogy negyvenezret nem azért fizetünk sokan egy Fitbit Charge-ért, mert teljesen hülyék vagyunk, hanem azért, mert nem szeretünk ígéretekkel és nem műküdő funkciókkal szopni. Nem bő a feature lista, de ami van, az ment, megy, és menni is fog. Kivéve, ha a Mobilaréna teszteli, mert akkor olyan hibák is jelentkeznek furcsa módon, amit sem én, sem a többi user nem tapasztal, legalábbis a Fitbit támogatási fórumán ritka a hőbörgés például a Charge-ok kapcsán.

    Persze, papíron és a fanok szájából mindig minden tökéletesen működik a band-en is, a jó ég tudja ki által hákolt programmal meg aztán még annál is több, erre betér az ember ide, és azt látja, hogy az ötödik generáció is tele van buggal, valós felhasználói vélemények alapján.

    Nincs ingyen ebéd, lassan mindenki megérti. A XIAOMI pont úgy elkurvult, mint sok más cég a piacon, a jó cuccokért simán elkéri a megszokott mennyiségű lóvét. Amiért meg nem kér annyit, az olyan is.

    [ Szerkesztve ]

  • Timer

    veterán

    válasz hatvani #509 üzenetére

    "Csuklon jelenleg ennyit lehet...ahhoz kepest nem rossz."

    Fail. Lehet, csak nem ennyiért.

    [ Szerkesztve ]

  • Timer

    veterán

    válasz #26097408 #511 üzenetére

    Ne haragudj, de kénytelen vagyok megjegyezni, hogy:

    - Nem írtam, hogy ez az eszköz nem mér jól, ezt más írta. Arra reagáltam, hogy az Ő állítása általánosságban véve nem igaz, maximum csak erre a termékre (ha egyáltalán).
    - Nen nyugalmi állapotról volt szó, hanem hirtelen mozgásra bekövetkező változásokról. A videóban ha jól látom, végig egy helyben ül a "tesztelő".

    [ Szerkesztve ]

  • Timer

    veterán

    válasz #26097408 #514 üzenetére

    Oké, feladom.

    Hint: ha KÖZBEN mérte volna, az lenne a releváns hatvani kolléga megjegyzése okán...

Új hozzászólás Aktív témák