Új hozzászólás Aktív témák

  • trance89

    őstag

    Nekem tegnap lett elegem a gyári romból, majdnem 1 évig húztam mindenféle romolgatás nélkül ami nálam rekordnak számít eddig de már olyan bugok jöttek elő hogy az szinte hihetetlen
    Csak hogy soroljam: november tájékától nem működött a rezgés, pár hónapja a chrome néha néha befagy, home gomb és vissza az appba megoldja (gyorsítótár/app adatok törlése sem segített)
    Tegnapelőtt melóban veszem elő a telefont a táskámból és be volt kapcsolva a led, 2órát ment így az akkut 28%-ra leszívva és betonbiztos hogy nem én kapcsoltam be, ritkán húzom le az állapotsávot és mindig duplatappal zárom a kijelzőt ha teszem el szóval véletlen megnyomódás nem játszik
    mégegy dolog: random restart, pár hete vacsorázok mellettem pedig a teló a semmiből random fogja magát és restartol, azóta tegnap este fordult elő újra amikor zenét akartam volna indítani ráböktem a play music-ra felvillanik és bezáródik az app mondom miafene, újra rámegyek és restartol a teló
    ebből azt szűröm le hogy valami ku***nagy ramkezelési bug van a gyári romokban, sok más irritáló bug mellett
    a 9-essel szinte semmi gondom nem volt de ennél a 10-nél már betelt a pohár
    ment fel a LOS, vártam már egy ideje hogy rendesen forrjon ki, amúgyis hosszú évek óta nagy LOS fan vagyok, ennél semmi hasonló hibákról nem írnak ami gyárin előfordul
    akinek gondja van a gyárival erősen ajánlom, már csak a dupla koppos ébresztés miatt nagyon megéri, arról nem is beszélve hogy a gyári rom testreszabhatóság szempontjából egy fapados szar ehhez képest
    gari nem veszik semmiképpen mert bármikor mehet vissza a gyári és zárható nyom nélkül a bootloader, már csak emiatt éri meg google one telót venni, garanciáztattam már egyéb gondok miatt google one/nexus telót szanaszét romolás után szóval tudom :D

Új hozzászólás Aktív témák