Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fall-N

    veterán

    válasz Geresics #8177 üzenetére

    Én erre nem adnék. Ezek céges telefonok, amit ingyen biztosít a cég. Akinek nem tetszik az vegyen magának mást. Ezzel az erővel a Huawei is gagyi lesz, mert Miért nem iPhone?

    Itt a választásnál az a mérvadó, hogy a megvett készülékekkel a legkevesebb baj legyen hosszú távon. Ebben viszont nyilván a stock droid és a rendszeres frissítések hatlamas előnyök.

    Arról nem beszélve, hogy aki nem ismeri az EMUI hülyeségeit azok majd mennek anyázni, hogy miért nem jönnek meg az üzenetek. (Idióta optimalizálás). Van pár program, ami nem szereti az EMUI-t és nem megfelelően működnek. BT minősége sem mindegy, olcsóbb telefonjaiban nem mind megbízható. Nem véletlen vettem én is mást helyette.

    Szóval szerintem A1 legyen.

    [ Szerkesztve ]

  • haris

    őstag

    válasz Geresics #8177 üzenetére

    Ezzel tökéletesen egyet kell értsek.
    Szerintem a bajt tovább tetézi, hogy a telefon formaterve bizony túlságosan az iPhone7-re hajaz.
    Én emiatt napokig tipródtam, mire rászántam magam a vásárlásra. Nálam a másik jelölt a Redmi Note 4 volt, de a stock android nagyon csábított, így rászántam magam.
    Szerintem eszméletlen jó ez a telefon! Viszont tényleg úgy néznek az rám akik nem tudják mi ez, mintha egy Bluboo S8+t vettem volna. Az ő szemükben ez egy iPhone copy.
    Azok az emberek nem ide járnak olvasni, ha kevesebb anyázás akarsz, akkor a Huawei-t választod (szerintem)

    Kis mellékszál:
    A feleségem keresztapja szintén valami ilyen cégnél dolgozik, és karácsony előtt kaptak valamilyen Homtom telefont a cégtől.
    Sajnos fogalmam sincs melyiket, mert az illető nem tudta megmondani, de a családi karácsonyi összejövetelen egyfolytában szídta, ócsárolta, hogy ilyens z@r meg milyen sz@r.
    Amikor meguntam, hogy akármikor elsétáltam mellette, mindig valamelyik rokonnak tartotta a kiselőadást válogatott szitkok közepette a telefon hátrányait ecsetelve, mondom neki, adja már oda, had nézzek már rá! Már csak kíváncsiságból is megnzném mi ez.
    -Ó, hát nem tudja megmutatni, mert megint (!) szervízben van!
    Kérdem tőle, hogy az meg mit jelent hogy MEGINT?
    - Hát amint megkapta, pár nap után már vitte is a szervízbe, mert semmi (!) nem működött, de a szervíz szoftvert frissített rajta, aztán visszaadta, de minden ugyanolyan maradt! ...és hogy Ővele ne b@szakodjon senki, ha valami sz@r akkor az sz@r, úgyhogy visszavitte a szervizbe, mert csinálják meg!

    Szóval nem hinném hogy a Homtom valami hűde nagy márka, de azt az ellenállást amit kapott....
    És ez vár minden kevéssé ismert készülékre ilyenn közegben.

    embe #8219:
    Jaaaajjjj.... :DDD
    Én drukkolok hogy megkapd! :P

    [ Szerkesztve ]

  • agressor12

    senior tag

    válasz Geresics #8177 üzenetére

    Magyarország még mindig NEM a világ közepe,azért mert a magyar ember nem ismer valamit,az az ő hiányossága,nem a márka hibája.

Új hozzászólás Aktív témák