Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    válasz F.B.I. #5849 üzenetére

    az esti szervezkedés kapcsán volt alkalmam tesztelni a telefon részt :DDD én ilyesmit nem tapasztaltam, szerintem a gyári vissza jót fog tenni.

    több hívást is indítottam most egymás után és ami feltűnt, hogy ha elemelem a fülemtől a készüléket, akkor csak kis késéssel éled fel a kijelző. szerintem ez hivatott orvosolni a sokak által (1-2 alkalommal általam is) tapasztalt távolságérzékelős bugot. bár én már kezdek gyanakodni, hogy a facebook vagy a messenger kavar be az értesítéseivel (messengeres "aktív chat-fejek") - pár nap használat után meglátjuk.

    további fura dolog, hogy a "környezeti kijelző" színes lett és a szöveg is nagyobb méretben jelenik meg (vagy alapértelmezett méretben, mert nálam kicsire van állítva)

    illetve nálam - hívóképek hiányában - a SIM kártyához társított színbe borul a kijelző, ami jelen esetben cuki magenta szín :D nyilván ezt át lehet állítani...viszont így kb lehetetlenség összekeverni, hogy kit melyik kártyáról hív az ember :)

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • Fall-N

    veterán

    válasz F.B.I. #5849 üzenetére

    Amúgy is KELL FR minden főverzió frissítés után! Néha ha valami gebasz van akkor kisebb update után is szükséges. Most frissítettem én is, most jön nekem is az FR.

Új hozzászólás Aktív témák