Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #53667584 #5004 üzenetére

    No bele futottam én is ebbe a BootLoop problémába.

    Valóban a Decemberi(7.12.7) Frissítés a ludas! :W

    Mókoltam a telón és úgy adódott hogy nekem is teljes újra telepítés kellett MiFlash el természetesen 7.12.7 ROM ot tettem fel Clean ALL+LOCK al! Majd feltettem a TWRP-t + Magiskot én nálam is csak a színes csíkig ment majd újraindulás, mondom no fene eddig működött nálam is!

    Pedig előtte is MiFlash el telepítettem a 7.12.7 Rom ot annyi kivétellel hogy a DATA partíciót nem bántottam(Save Userdata MÓD) úgy semmi gond nem volt!

    A jó hír megvan a megoldás :K hogy működjön a Decemberi(7.12.7) Frissítés után is a TWRP és ne legyen BootLoop

    A menet a következő:

    1, MiFlash el telepíted a Novemberi 7.11.18 ROM ot Clean ALL and LOCK módban, ezután szépen megvárod még elindul és betölt a rendszer, a lényeg mikor az ujjlenyomat és képernyő zár résznél vagy SEMMILYEN ZÁRAT NEM ÁLLÍTASZ BE csak tovább lépsz hogy nem kell se minta se pinkód se ujjlenyomat ha teljesen betöltött a rendszer félig kész vagy!

    2, Most szintén MiFlash el telepíted a Decemberi 7.12.7 ROM ot DE.. itt azt választod hogy SAVE USERDATA itt is megvárod még végig megy a telepítés, ugye ha végzett magától újra fog indulni a teló ezután már lehet beállítani képernyő zárat és ujjlenyomatot is, és nyitni a BootLoadert, telepíteni a TWRP -t meg szerkeszteni a build.prop -ot ha kell, vagy bármi mást nem lesz BootLoop :))

    Szóval a tanúság az, ha a Decemberi ROM úgy van telepítve hogy a DATA partícióba is bele nyúl(Clen all módba telepítve), vagy van beállítva bármi féle képernyő zár, akkor nem fog utána működni a TWRP és csak BootLoop lesz a vége!

    Kipróbáltam azt is hogy mikor csak a színes csíkig ment és újraindul, mi van ha ilyenkor törlöm a DATA partíciót sajnos nem jön helyre tőle(jobban mondva annyi változik hogy tovább jut a Boot folyamat elmegy az AndroidONE feliratig és ott is marad, de nem indul újra csak próbált bootolni de nem tud) csakis a fenti telepítések után működik újra a dolog, szóval valamit a data partíción babrál a decemberi ROM!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák