Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • acumen880711

    tag

    válasz HoaryFox #26055 üzenetére

    Sikerült megoldanom, kösz is segítséget. Habár nem a te megoldásod segített, azért némi útmutatásnak jó volt! ;)

    Viszont leírom, hátha vkinél még lesz ilyen gond.

    Először is, én anno az SD kártya behelyezése után a "hozzáadás belső tárhelyhez" opciót választottam. E telefon ugyan láttad, h ez 1 SD kártya, de egyben kezelte az egészet, és pl. a Kamera alkalmazásban így nem volt olyan opció, h mentés az SD kártyára, hiszen maga az alkalmazás nem akként kezelte. Fura és logikátlan, de így volt.

    Kipróbáltam azt, h újra leformázom a kártyát, belerakom és hordozható tárhelynek használom. 1 fokkal jobb döntésnek bizonyult, mert már a kamera alkalmazás SD kártyának látta és tudtam az alkalmazásban választani azt, h mentés SD kártyára. Képet engedett lőni ha előbbi funkciót engedélyeztem, de ahogy megcsináltam, kiírta azt, h nincs elég hely az SD kártyán, és nem találtam meg a képet sem sehol a telefonon, nem jelenítette meg egyik alkalmazás sem az SD kártya mappáit. Tette mindezt úgy, h full üres, formázott, 128 gb-os sd kártyáról beszélünk.

    Poén1: összekötve a géppel a telót, megtaláltam a képeket az SD kártya-DCIM-Camera mappában (kb. 4-et lőttem tesztként)
    Poén2: amint kivettem a pipát az SD kártya mentése funkcióból, újfent kiírta, h az USB tárolón (?) nincs elég hely (bár nem értem, miért ezt írta ki, ahelyett, h a tárhely megtelt stb...), tehát ekkor sem tudtam új képet csinálni. Teszem hozzá, h a teló belső memóriájából kb. 14 gb-ot szabadnak mutat, tehát itt sem tiszta vmi.

    Ami segített: SD kártya újraformázása, behelyezése, nem választottam sem azt, h használat belső tárhelyként vagy hordozható tárhelyként, hanem kattoltam arra, h döntés később. ÉS voilá, láss csodát, jó lett! Igaz, most is csak akkor lő képet, ha SD kártyára kérem azt menteni, de látom a telefon mappáiban amiket csinál, és látom a gépen is azonnal.

    Bocsi, elég hosszú lett, remélem majd egyszer vkinek segít.

    Neked pedig köszi még egyszer!

Új hozzászólás Aktív témák