Új hozzászólás Aktív témák

  • bajtokarpi

    senior tag

    Sziasztok!

    Én Samsung Galaxy Alpha-ról váltottoam. Nos hozzászólnék a kijelző eszmecseréhez. Egyértelmű, és szembetűnő mennyivel jobb képe van a SAmoled kijelzőnek az IPS-el szemben. Nekem a 2,5 éves Alphamon nem volt szellemkép sem beégés. Bekapcsoltam az A1-et, és rögtön szembetűnő volt a visszalépés kijelző terén. Fakóbb az egész, és a fényerő sem lenyűgöző finoman szólva. De ezt beválaltam, és nem rágódok rajta.
    Megengeditek egy pár mondattal megosztanám a tapasztalataimat a telefon kapcsán. Nagy, nem is kicsit, ez azoknak lehet szokatlan, akik kisebb készülékről jöttek, de pár nap alatt megszokható, és ezek után jól simul a kézbe. Viszont tok nélkül életveszély, piszkosul csúszik. A hangerő, bekapcsoló gombok nyomáspontja véleményem szerint jól el lett találva. Ujjlenyomat olvasó teljesen rendben van, pontosan, gyorsan reagál. Wifi-je nagyon rendben van. Ott ahol az Alpham már vesztette a jelet, énnél a készüléknél még stabilan van jel. A GPS pillanatok alatt talál jelet, és stabilan tartja is. Kamera terén ebben az ársávban szerintem abszolút hozza a megfelelő minőséget (bár egyénfüggő, hogy kinek mi az). Nagyon gyorsan talál fókuszt, és pillanatok alatt exponál, ez nagyon jó. Képek minősége is megfelelő. Maga a készülékház masszív, minőségi, nem recseg ropog, jól össze van rakva (de ez a ... 2,5D mánia hadjuk nem értem). Maga a telefon szerintem nagyon jól, és igen komoly hangerővel szól hangszórón keresztül. Füllhalgatóról meg brutal, úgy szól, hogy pfff :-). Akkumulátortól tartottam, de most már tudom, hogy feleslegesen. Elképesztően jól bánik a rendszer, na meg persze a hardver az erőforrásokkal. Piszok mérges voltam a Xiaomira mikor a specifikációk között megláttam a 3080-as aksit. De most már tudom, hogy elég. Ami egy kicsit "zavar", az-az egyszínű led, és az fm rádió hiánya, ami benne van, de alap rendszer alatt nem elérhető. Röviden-tömören ennyi 3 napos használat után.

    [ Szerkesztve ]

    battletag: bossi#2666

Új hozzászólás Aktív témák