Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • helixP

    nagyúr

    válasz kidnou #11649 üzenetére

    4 óra SOT jött ki előtte általában egy napra úgy, hogy estére 20% maradt az akksiban, ez most felment 6-7-re, és estére 50% maradt, ez azért bővennem pár perc.
    Nem kaptam idegbajt, csak keresem a megoldást egy problémára

    Nemtom, lehet, hogy öreg vagyok, de régen pont ilyenekről szólt egy szakmai topic (pláne egy MIUI) és nem kapta meg az ember, hogy "mér' piszkálod?".

  • R a y

    senior tag

    válasz kidnou #11649 üzenetére

    nekem állandóan magas volt a xiaomi aktivitás (xiaomi framework asszem) töröltem és el is tűnt a listában. Szóval azért nem rossz dolog ez a debloatolás, csak kicsit utána kell járni, hogy mit lehet törölni.

    Más: tegnap előtt lefrissült a play storeban pár google-s cucc(és még pár nem G-s app), aztán tegnap reggelre ahogy felébredtem éreztem, hogy tűz forró volt a telefon, 50%ot merült. Jó, mondom, ujraindítás, hátha beragadt valami, majd visszatöltöttem ismét 100%-ra. Aztán el kellett mennem itthonról egy hosszú útra, aztán vezetés közben érztem, hogy forró a zsebem. Na fasza, az újraindítás nem oldotta meg a dolgot, ezért töröltem azokat az appokat, amik tegnap előtt este frissültek. Az a vicc, hogy az akkufogyasztásban nem mutatott egy appotse magas fogyastásra, csak annyit láttam hogy nem aludt el sosem a telefon. De nem tudtam kideríteni, hogy melyik rohadék volt a bűnös. :W

    [ Szerkesztve ]

    Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

Új hozzászólás Aktív témák