Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz sxxorp #5268 üzenetére

    Fogyasztokent miert nekem kellene kideritenem pontosan mi baja van a telefonnak? Esetleg ha sikerul utanajarnom, nonprofit mod meg ingye szereljem is meg magambak, nehogy a szerelokbek foglalkozni kelljen vele?
    Vagy alljak neki fejlesztoi forumon temat inditani hozza? Na hagyjuk mar...

    Arra van a szervizkozpont, hogy ezeket megcsinalja

    Amugy a szerviz kapott egy videofelvetelt, egy xiaomi touchscreen teszt logot, kapott egy 3rd party touchscreen teszt logot, szerintem en a fogyasztoi oldalrol maximalisan megtettem mindent, hogy iranyba rakjam oket a hibat illetoen.

    A telefonok - ennek ellenere - osszesen 90 napot voltak szervizben, es minden esetben gyari visszaallitasig jutottak.
    Kosz bzm.... Bekapcsolja a telefont, latja hogy a MIUI 10 welcome screen jon fel rajta (ergo visszaallitott allapotban lett leadva), erre megcsinalja ugyanazt es mossa kezeit, majd 5 perc mulva iugyanugy flashela screen

    PS: ez kulfoldi szerviz ugyan, mivel akkoriban idehaza hivatalos xiaomi szerviz meg a kanyarban sem volt.
    A dilettantizmusukat jol peldazza hogy a szerviz nem tudta a gyari tesztfelulet milyen billentyukombinaciora jon elo, en adtam meg nekik....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák