Új hozzászólás Aktív témák

  • B. Tamas

    aktív tag

    válasz sxxorp #3620 üzenetére

    Így van, most járok a nagytesó topikjának a kb 2/3-ánál, hát ott is vannak érdekes megnyilvánulások és századjára vissszatérő kérdések miközben kb 5Hsz-t kellene visszaolvasni.

    Ahogy írtam, az akku kapacitása és élettartama igazándiból sokadlagos szempont, vagy akkus tokkal vagy powerbankkal orvosolható, később egy max 5000Ft-os cserével. Nekem az a lényeg, hogy egy esetleges túrán ne hagyjon cserben a GPS és egy-egy szebb tájképet tudjak lőni vele.

    Mi 9T azért nem játszik, mert tesómnak MI 8 van és belebuzultam az AMOLED kijelzőbe, nekem is ilyen kell valamint a T-nél nem bízom a motorikusan felnyíló előlapi kamerában még úgy sem, hogy évente kb 10x ha használnám. :)

    Úgy látom ez a ROM téma Xiaomi betegség, a MI 9 esetében talán még komplikáltabb a helyzet.

    Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

Új hozzászólás Aktív témák