Új hozzászólás Aktív témák

  • B. Tamas

    Topikgazda

    válasz juve600 #3231 üzenetére

    Siker, kösz haver, jövök egy sörrel ha Eger környékén jársz! :R Amúgy nem tudom mi volt a gond, idegemben 3x rányomtam adb-n is a twrp-t meg utána a twrp-ből is 3x aztán úgy maradt. :D Fent van a 9.9.26, elkezdem belakni. :D Köszönöm mindenkinek! És igen, a szájbarágós leírással is van bőven hibalehetőség a dologban, viszont hálistennek a legnagyobb félelmem a bootloopot sikerült elkerülni. :)

    Amit viszont nem értek, hogy a rendszer első indulása után biztos ami biztos alapon akartam csinálni a rendszer alól egy gyári beállítást. El is kezdte, újraindult, majd a TWRP jött be (akkor kissé megijedtem), abban újraindítottam a telót és a rendszerbetöltés után mintha nem csinálta volna meg a gyári visszaállítást, nem jött be újra a beállítás varázsló. Csináljam meg a TWRP-ből? :F

    [ Szerkesztve ]

    Ericsson A1018 ‣ A2628 ‣ R320 ‣ SonyEricsson T68i ‣ T610 ‣ Nokia 7650 ‣ SonyEricsson P800 ‣ P900 ‣ Asus P525 ‣ P750 ‣ HTC HD2 ‣ Sensation ‣ Sony valami :D ‣ THL 5000 ‣ Honor 7 ‣ Vkworld S8 ‣ Xiaomi MI 9 6/128 ‣ Redmi Note 12 Pro 5G 8/256

Új hozzászólás Aktív témák