Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #92006144

    törölt tag

    válasz bLaCkDoGoNe #3 üzenetére

    Sony-nak szokott lenni egy évben többször is olyan promóciója ahol közel 200 játékhoz hozzáférhetnek a népek akár 200 forintért egy hónapon keresztül?
    Vagy a Mafia 3 miatt írod ezt? Ha fizetnének sem játszanék vele, még a for honor is különb cím annál, pedig az sem tetszik. A mostani gold vs ps+ tekintetében is sokkal gyengébbnek érzem a sony kínálatát, és ugye ott konzolonként csak 2-2 játékot kapnak a vásárlók, a BC miatt a one-osok 4-et kapnak. A stream-elős dologgal nem vagyok tisztában, hogy a ps3-as címek mennek-e ps4-en.

    Természetesen a 200 forintok GP akció egy mézesmadzag, az előző ilyen promóció után bedobtak egy 2500 ft-os 3 havi akciót, de még az is bőven jó ennyi játékért. A bányászat miatt szerintem rengetegen mentek konzol irányába, már csak magamból kiindulva egy gtx 1070 árából vettem a one x-et, és ennek az akciónak köszönhetően rengeteg címet bepótolhattam, sőt többet meg is vettem.

    [ Szerkesztve ]

  • #92006144

    törölt tag

    válasz bLaCkDoGoNe #5 üzenetére

    "kedves újonc fanboi"
    Érvelésből csillagos 5-öst kapsz.

    Nettó fikával indítottál, ahol a gold-ot szapultad, majd mentél tovább a GP felé úgy, hogy a sony-nak még megközelítőleg sincs hasonló szolgáltatása. Már egy ideje hasonlón törik a fejüket, mert a pénzügyi adatokból látszik, hogy a szolgáltatásban van a lóvé.

    Azon szerintem nem kell fennakadni, hogy ebben a hónapban nem hoztak 1-2 éven belüli AAA címeket, és ahogy írtam, annak kifejezetten örülök, hogy nem ilyen Mafia 3 szintű gyalázattal bővítik a kínálatot.
    Vagy az zavar, hogy gold-ban már megvolt neked a Ryse?
    Ahogy írtam, a bányászatnak köszönhetően bővült a konzolos bázis, és biztosra veszem, hogy az adott címnek sokan fognak örülni.

    [ Szerkesztve ]

  • #92006144

    törölt tag

    válasz bLaCkDoGoNe #7 üzenetére

    Szerintem hatalmas dolog ez a game pass kezdeményezés, még pc-sként sem tartottam hülyeségnek. Bár számomra érthetetlen, hogy miért csak nekem jutott eszembe, hogy ez a pc-seknek is nagy dolog, de még is országos akciót indítottam el az ötletemmel a kettővel ezelőtti 200 forintos promónál. Ne aggódj, még engem is meglepett a dolog sikere, ami abból indult, hogy friss box userként lanozni akartam pc és box között. Működött. Ráadásul pont te néztél hülyének az ötletem miatt, és miután bizonyítottam a dolgot, valahogy nem nagyon reagáltál rá...
    Szóval "ősrutinos" boxosnak egy újonc tudott újat mutatni, sőt még országos akció is lett belőle.

    De csak egy egyszerű példa nem friss AAA game pass-ba kerülésével kapcsolatban:
    Kölcsönadtam a one s-t nagynénéméknek, mert a kölök sea of thieves-szel akart játszani, és pont 200 forintos akció volt. Az akció lejárta után bedobták a 2500 forintos változatot 3 hónapra, és bővült a kínálat a Rocket League nevű játékkal. Láttam a gyerek arcát, amikor mondtam, hogy még 3 hónapig náluk marad a gép, és a Rocket League-el is játszhat. Volt öröm meg bódottá'.

    Azt gondolnám, hogy alapvetően nem a "hozzád hasonló" (tőled idézve) ős konzol usereknek szánták ezt az akciót, akik már évekkel ezelőtt bezsákolták goldon keresztül az épp gp-be érkezett játékot. Felétek is nyitni akarnak az új MS stúdiós játékokkal, de még mindig azt mondom, hogy az újabb tagoknak előnyös (főleg 200 forintért).

    Remélem nem huppantál túl nagyot a magas lóról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák